Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Abarth, Mieroszów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Abarth w Mieroszowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Mieroszowie wystąpiła możliwość mycia filtrów FAP do pojazdów osobowych i ciężarowych Abarth z powodu pracy warsztatu z Mieroszowa. Z reguły powodem przytkanego DPF-a, firmy Abarth, jest inne wybrakowanie, czego dobrym przykładem jest: niewłaściwa praca układu zasilania. Abarth to auta osobowe i ciężarowe, jakie są słynne na terenie całego kraju, jednakże zmagają się ze strapieniem z filtrami FAP. Osiągnięcie maksymalnych wyników zawartości emitowanych spalin, dopuszczalnych dla emisji spalin EURO 4, potrzebuje działającego filtra DPF. Auta z logo Abarth cechują się nadzwyczajnymi rozwiązaniami w zakresie zmniejszania ilości produkowanych gazów spalinowych. Dobranie kompetentnego warsztatu samochodowego w Mieroszowie przodującego w pojazdach osobowych Abarth może być skomplikowane, jak również jest pracochłonne. FAP-y stworzone są z aktywnego chemicznie wkładu, a także osłony z metalu, co sprawia, że katalizatory wypełniają się zanieczyszczeniami i potrzebują czyszczenia, polecamy usługi z Mieroszowa. Katalizatory chodzą w nadzwyczaj zanieczyszczonym środowisku pracy, a więc za kolektorem spalin, co sprawia, że następuje spadek parametrów podzespołu. Usługi, między innymi naprawa DPF FAP oraz regeneracja filtrów cząstek stałych dla aut producenta Abarth, odszukać można na stronie, oraz w pracowni warsztatu w Mieroszowie. Odzyskanie kondycji części filtrów cząstek stałych FAP/DPF w Mieroszowie dla marki Abarth jest prawdopodobne, ponieważ nowa metoda regeneracji zdołała dotrzeć do Mieroszowa.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Abarth w Mieroszowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Abarth w Mieroszowie 320
Regeneracja filtra FAP Abarth w Mieroszowie 320
Mycie katalizatora Abarth w Mieroszowie 320
Płukanie katalizatora SCR Abarth w Mieroszowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Abarth w Mieroszowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Abarth w Mieroszowie 1490
Wycinanie katalizatora SCR Abarth, usuwanie katalizatora SCR Abarth w Mieroszowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Abarth w Mieroszowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Abarth w Mieroszowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Mieroszowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Abarth

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Abarth w Mieroszowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Mieroszów Wiktoria Adama Mickiewicza MIS01N 50.662361/16.188040 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer