Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Abarth, Miłomłyn

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Abarth w Miłomłynie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator staje się standardowym rozwiązaniem w samochodach osobowych Abarth z silnikiem na ropę, ale moduł ten psuje się, z czym poradzić może sobie czyszczenie FAP w warsztacie samochodowym pod Miłomłynem. Typową wadą, z którą zmagają się osobowe i ciężarowe diesle znanego koncernu Abarth, zazwyczaj, wykorzystujące silnik diesla, jest zabrudzony sadzą katalizator. Filtry cząstek stałych chodzą w wyjątkowo ciężkim środowisku, a więc w samochodowym wydechu, w wyniku czego po czasie dochodzi do utraty parametrów urządzenia. Osiągnięcie maksymalnych pułapów zawartości produkowanych zanieczyszczonych spalin, dozwolonych przez normę EURO 5, koniecznie wymaga funkcjonującego DPF-a. Abarth to diesle, które są popularne na terenie całego kraju, ale borykają się ze strapieniem z katalizatorami SCR. FAP-y zbudowane są z ceramiki, i metalowego korpusu, co wywołuje, że FAP-y zapychają się zanieczyszczeniami i potrzebują regeneracji, zachwalamy tym samym pracownię w Miłomłynie. Najczęściej podłożem zaczopowania filtra cząstek stałych FAP, spod znaku Abarth, jest inny problem, np. Niewłaściwa praca sterownika silnika. Oprócz rozrywek dla będących przejazdem w Miłomłynie odszukać można warsztaty, trudniące się regeneracją FAP do samochodów osobowych i ciężarowych Abarth. Tabela cennika mycia filtrów cząstek stałych FAP od Abarth dla Miłomłyna umieszczono w części strony poniżej, można znaleźć w tamtej tabeli, ceny za świadczone usługi płukania katalizatorów SCR. Gdyż Abarth, niczym inne maszyny koniecznie wymaga do właściwego funkcjonowania niezepsutych reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami warto nadmienić, by w Miłomłynie przyjrzeć się jaki stan ma nasz filtr i katalizator.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Abarth w Miłomłynie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Abarth w Miłomłynie 320
Regeneracja filtra FAP Abarth w Miłomłynie 320
Mycie katalizatora Abarth w Miłomłynie 320
Płukanie katalizatora SCR Abarth w Miłomłynie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Abarth w Miłomłynie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Abarth w Miłomłynie 1490
Wycinanie katalizatora Abarth, usuwanie katalizatora Abarth w Miłomłynie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Abarth w Miłomłynie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Abarth w Miłomłynie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer