Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Acura, Jutrosin

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Acura w Jutrosinie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Jutrosin chlubi się obecnością warsztatu samochodowego trudniącego się płukaniem filtrów FAP do pojazdów wytwórcy Acura. Znanej firmie Acura nie powiodłoby się uzyskanie wymaganych do spełnienia limitów zawartości emitowanych gazów wydechowych, bez montażu filtrów FAP. Samochody firmy Acura cechują się wybitnymi rozwiązaniami w kwestii obniżania ilości emitowanych gazów spalinowych. Uzyskanie maksymalnych pułapów emisji gazów spalinowych, poprawnych dla normy emisji spalin EURO 6, koniecznie wymaga pracującego poprawnie filtra cząstek stałych FAP/DPF. Często niedoskonałością, z którą zmagają się diesle znanego koncernu Acura, zwłaszcza, gdy wykorzystywany jest silnik diesla, jest brudny FAP. Oprócz niespodzianek turystycznych pod Jutrosinem odszukać można laboratoria warsztatowe, zajmujące się regeneracją DPF FAP do samochodów osobowych i ciężarowych Acura. Duża część pojazdów osobowych w Jutrosinie to samochody z silnikiem CRDi mające zamontowany filtr i katalizator, który potrzebuje czyszczenia. Acura to pojazdy osobowe i ciężarowe, jakie cieszą się uznaniem na terenie całego świata, lecz walczą z bolączkami z katalizatorami. Wykaz cen płukania filtrów DPF z samochodów Acura dla Jutrosina ulokowaliśmy na dole, należy odszukać na tamtej liście, ile zapłacić będzie trzeba za przeprowadzenie naprawy DPF. Odzyskiwanie wydajności elementów filtrów cząstek stałych FAP w Jutrosinie dla pojazdów marki Acura jest możliwe do osiągnięcia, albowiem regeneracja wodna zdołała trafić do Jutrosina.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Acura w Jutrosinie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Acura w Jutrosinie 320
Regeneracja filtra FAP Acura w Jutrosinie 320
Mycie katalizatora Acura w Jutrosinie 320
Płukanie katalizatora SCR Acura w Jutrosinie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Acura w Jutrosinie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Acura w Jutrosinie 1490
Wycinanie filtra FAP Acura, usuwanie filtra FAP Acura w Jutrosinie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Acura w Jutrosinie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Acura w Jutrosinie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Jutrosinie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Acura

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Acura w Jutrosinie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Jutrosin Akacjowa JUT01N 51.644451/17.164671 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer