Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Acura, Toszek

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Acura w Toszku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr cząstek stałych DPF FAP staje się standardowym rozwiązaniem w pojazdach osobowych Acura z silnikiem wysokoprężnym, aczkolwiek część tę dotykają usterki, z czym poradzić może sobie płukanie filtrów DPF u mechanika pod Toszkiem. Pojazdy znanej marki Acura charakteryzują się pierwszorzędnymi mechanizmami w dziedzinie zredukowania poziomu produkcji cząstek stałych. Katalizatory samochodowe wykonują pracę w wyjątkowo obciążonym środowisku, a dokładnie w samochodowym wydechu, co sprawia, że następuje utrata właściwości podzespołu. Żeby ustrzec się od przykrości przy prowadzeniu pojazdu Acura, przydaje się co pewien czas wyczyścić katalizator SCR, możliwość taka istnieje u mechanika pod Toszka. Toszek należy do centrów, które napotykają kłopot związany, z dużą zawartością procentową emitowanych przez auta zanieczyszczeń w przestrzeni powietrznej Toszka, czemu marka Acura stara się, profilaktycznie przeciwstawiać się, ze wsparciem filtrów DPF/FAP. Dobór adekwatnego warsztatu mechaniki w Toszku wyprofilowanego w autach Acura może być niełatwe, a także jest mozolne. Katalizatory zmontowane są ze skomplikowanej ceramiki, i korpusu z metalu, co wywołuje, że katalizatory zaczopowują się zanieczyszczeniami i potrzebne jest czyszczenie, zachwalamy tym samym warsztat w Toszku. Acura to pojazdy osobowe i ciężarowe, jakie cieszą się sławą na terenie całego kraju, mimo to borykają się z bolączkami z katalizatorami. Lista cen odnawiania elementów katalizatorów samochodowych z Acura dla Toszka zamieściliśmy poniżej tego tekstu, nie ma przeszkód, by zweryfikować w tym cenniku, na jaki koszt trzeba się przygotować za wykonanie usługi płukania DPF FAP. Odnowienie wydolności elementów reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami w Toszku dla pojazdów Acura jest bezproblemowe, gdyż regeneracja hydrotermiczna przybyła do Toszka.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Acura w Toszku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Acura w Toszku 320
Regeneracja filtra FAP Acura w Toszku 320
Mycie katalizatora Acura w Toszku 320
Płukanie katalizatora SCR Acura w Toszku 320
Naprawa filtra cząstek stałych Acura w Toszku 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Acura w Toszku 1490
Wycinanie filtra DPF Acura, usuwanie filtra DPF Acura w Toszku 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Acura w Toszku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Acura w Toszku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Toszku z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Acura

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Acura w Toszku wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Toszek Oracze Gliwicka POP-TOS2 50.450520/18.526230 Wyszukaj
Toszek Oracze Gliwicka TOS01A 50.449390/18.526230 Wyszukaj
Toszek Wielowiejska POP-TOS1 50.454971/18.519899 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer