Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Aixam, Baranowo

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Aixam w Baranowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Baranowie istnieje opcja czyszczenia katalizatorów samochodowych do pojazdów osobowych i ciężarowych Aixam z powodu obecności laboratorium warsztatu samochodowego z Baranowa. Prócz rozrywek dla będących przejazdem pod Baranowem znaleźć można warsztaty, zajmujące się płukaniem katalizatorów SCR do pojazdów osobowych Aixam. Niemało samochodów osobowych w Baranowie to samochody z silnikiem JTDM mające zamontowany filtr FAP, który potrzebuje regenerowania. Standardowo źródłem przytkanego katalizatora SCR, ze stajni Aixam, jest inne niedociągnięcie, jedną z możliwości jest: niewłaściwa praca układu zasilania. Filtry DPF FAP utworzone są z ceramicznego wnętrza, a także metalowego korpusu, co wywołuje, że filtry cząstek stałych DPF FAP zapychają się sadzą i potrzebna jest naprawa, rekomendujemy firmę pod Baranowem. Filtry FAP działają w nadzwyczaj zanieczyszczonym środowisku pracy, a więc w układzie redukcji emisji spalin, co wywołuje, że po czasie następuje spadek wyników części. Generowanie maksymalnych limitów zawartości emitowanych zanieczyszczonych spalin, dozwolonych przez normę EURO 5, koniecznie potrzebuje niezawodnego filtra cząstek stałych FAP. Znanemu producentowi Aixam niemożliwe byłoby wyprodukowanie żądanych przez normy górnych osiągów zawartości emitowanych cząstek stałych, bez zaczerpnięcia korzyści z reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Lista cenowa regenerowania filtrów DPF z samochodów Aixam dla Baranowa ulokowaliśmy w części strony poniżej, trzeba zweryfikować w tej tabeli, ceny za przeprowadzenie naprawy FAP. Usługi, między innymi czyszczenie katalizatorów SCR jak też regeneracja DPF FAP dla pojazdów marki Aixam, można znaleźć w panelu bocznym naszej strony, jak też w laboratorium w Baranowie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Aixam w Baranowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Aixam w Baranowie 320
Regeneracja filtra FAP Aixam w Baranowie 320
Mycie katalizatora Aixam w Baranowie 320
Płukanie katalizatora SCR Aixam w Baranowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Aixam w Baranowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Aixam w Baranowie 1490
Wycinanie katalizatora SCR Aixam, usuwanie katalizatora SCR Aixam w Baranowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Aixam w Baranowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Aixam w Baranowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Baranowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Aixam

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Aixam w Baranowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Baranowo Krzyżowniki Jana Henryka Dąbrowskiego POZ12B 52.433701/16.801331 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer