Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Aixam, Koniecpol

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Aixam w Koniecpolu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator SCR staje się standardowym rozwiązaniem w autach Aixam z silnikiem na olej napędowy, jednak komponent ten dotykają usterki, w czym może pomóc naprawa filtrów DPF w pracowni pod Koniecpolem. Zachowanie górnych pułapów poziomu emisji zanieczyszczonych spalin, dopuszczonych normą emisji spalin, domaga się sprawnego katalizatora samochodowego. Aixam to auta osobowe i ciężarowe, które cieszą się renomą w całym kraju, ale biedzą się z bolączkami z filtrami cząstek stałych. Nierzadko usterką, która dotyka pojazdy korporacji Aixam, zwykle, gdy zamontowany jest silnik wysokoprężny diesla, jest zaczopowany filtr DPF FAP. Dobranie fachowego warsztatu w Koniecpolu wyprofilowanego w autach Aixam może dostarczyć kłopotów, oraz jest mozolne. Niemało aut w Koniecpolu to samochody z silnikiem diesla mające zainstalowany FAP, który wymaga naprawy. Standardowo powodem zatkanego filtra cząstek stałych FAP, z logo Aixam, trafia się inne uszkodzenie, na przykład: uszkodzenie pompowtryskiwaczy. Katalizatory samochodowe złożone są z ceramicznego wnętrza, oraz metalowej osłony, co sprawia, że katalizatory samochodowe wypełniają się zanieczyszczeniami i potrzebują czyszczenia, zalecamy zatem pracownię w Koniecpolu. Lista cen oczyszczania filtrów FAP z Aixam dla Koniecpola wstawiono poniżej, trzeba przeglądnąć na tej liście, na jaki koszt trzeba się przygotować za wykonanie usługi regeneracji filtrów cząstek stałych. Znajdź swojego mechanika samochodowego, który pomoże z Aixam w Koniecpolu, za pomocą wyszukiwarki po prawej części strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Aixam w Koniecpolu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Aixam w Koniecpolu 320
Regeneracja filtra FAP Aixam w Koniecpolu 320
Mycie katalizatora Aixam w Koniecpolu 320
Płukanie katalizatora SCR Aixam w Koniecpolu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Aixam w Koniecpolu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Aixam w Koniecpolu 1490
Wycinanie filtra FAP Aixam, usuwanie filtra FAP Aixam w Koniecpolu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Aixam w Koniecpolu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Aixam w Koniecpolu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer