Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Aixam, Resko

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Aixam w Resku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

FAP zmienia się w standardowe rozwiązanie w pojazdach Aixam z silnikiem na olej napędowy, pomimo że część tę dotykają usterki, z czym pomóc może naprawa filtrów DPF w warsztacie mechaniki samochodowej pod Reskiem. Niemało aut w Resku to pojazdy z silnikiem CRDi posiadający zainstalowany FAP, który dopomina się regenerowania. Słynnemu producentowi Aixam nie powiodłoby się osiągnięcie wymaganych do spełnienia pułapów zawartości emitowanych spalin, bez zaczerpnięcia korzyści z filtrów DPF/FAP. Filtry DPF FAP złożone są z ceramicznego wkładu, jak również osłony z metalu, z tego też powodu filtry cząstek stałych zapychają się sadzą i wymagają czyszczenia, polecamy zatem pracownię w Resku. Prócz atrakcji dla turystów w Resku odnaleźć można warsztaty, parające się płukaniem katalizatorów samochodowych do aut osobowych i ciężarowych Aixam. Katalizatory SCR trudnią się pracą w niewiarygodnie zanieczyszczonym środowisku pracy, a więc w układzie redukcji emisji spalin, co sprawia, że po czasie następuje spadek parametrów podzespołu. Standardową bolączką, z którą biedzą się pojazdy osobowe i ciężarowe firmy Aixam, przede wszystkim, mające silnik diesla, jest zapchany filtr i katalizator. Zachowanie limitów poziomu produkcji cząstek stałych, zgodnych z normą EURO, domaga się sprawnego filtra FAP. Tabela cennika naprawy filtrów cząstek stałych FAP wymontowanych z Aixam dla Reska umieszczono w dolnej części strony, da się przeglądnąć w tej tabeli, na jaki koszt trzeba się przygotować za przeprowadzenie czyszczenia katalizatorów samochodowych. Odtworzenie możliwości części wchodzących w skład katalizatorów w Resku dla aut producenta Aixam jest łatwe, bowiem regeneracja hydrochemiczna dotarła do Reska.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Aixam w Resku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Aixam w Resku 320
Regeneracja filtra FAP Aixam w Resku 320
Mycie katalizatora Aixam w Resku 320
Płukanie katalizatora SCR Aixam w Resku 320
Naprawa filtra cząstek stałych Aixam w Resku 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Aixam w Resku 1490
Wycinanie filtra DPF Aixam, usuwanie filtra DPF Aixam w Resku 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Aixam w Resku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Aixam w Resku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Resku z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Aixam

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Aixam w Resku wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Resko Wolności REK01N 53.770710/15.402790 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer