Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Aixam, Szeligi

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Aixam w Szeligach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Szeligach pojawiła się sposobność odnawiania elementów filtrów cząstek stałych FAP/DPF do aut osobowych i ciężarowych Aixam dzięki działalności warsztatu samochodowego z Szelig. Szeligi należy do ośrodków, które napotykają kłopot w związku, z dużą zawartością procentową emitowanych przez auta zanieczyszczeń w powietrzu, czemu znany producent Aixam próbuje, przeciwdziałać, za pomocą katalizatorów samochodowych. Pojazdy osobowe i ciężarowe z symbolem Aixam cieszą się pierwszorzędnymi mechanizmami pracy w zakresie spadku zawartości emitowanych zanieczyszczonych spalin. Aixam to pojazdy, jakie cieszą się uznaniem na terenie całego świata, mimo to stykają się z utrudnieniami z filtrami cząstek stałych. Częstą niedoskonałością, z jaką biedzą się pojazdy osobowe i ciężarowe spod skrzydeł Aixam, w szczególności, mające silnik diesla, jest zaczopowany katalizator samochodowy. Wyszukanie specjalistycznego zakładu mechaniki w Szeligach przodującego w samochodach osobowych Aixam może być trudne, oraz jest czasochłonne. Żeby uchronić się od utrudnień z pracą auta Aixam, wypada od czasu do czasu przepalać katalizator SCR, udostępniono taką usługę w warsztacie pod Szelig. Standardowo sprawcą przytkanego filtra DPF/FAP, wytwórcy Aixam, zdarza się inna usterka, za przykład może posłużyć: zepsuty wtryskiwacz. Taryfikator usług płukania katalizatorów z samochodów Aixam dla Szelig wstawiono niżej, powinno być można sprawdzić w tej tabeli, jaka jest cena za wykonanie regeneracji katalizatorów. Odnajdź swojego mechanika, który specjalizuje się w Aixam w Szeligach, przy użyciu wyszukiwarki w prawej kolumnie naszej strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Aixam w Szeligach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Aixam w Szeligach 320
Regeneracja filtra FAP Aixam w Szeligach 320
Mycie katalizatora Aixam w Szeligach 320
Płukanie katalizatora SCR Aixam w Szeligach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Aixam w Szeligach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Aixam w Szeligach 1490
Wycinanie katalizatora SCR Aixam, usuwanie katalizatora SCR Aixam w Szeligach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Aixam w Szeligach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Aixam w Szeligach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer