Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Aixam, Wrząsowice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Aixam w Wrząsowicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Wrząsowice chlubi się obecnością warsztatu mechaniki samochodowej posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z czyszczeniem filtrów FAP do aut korporacji Aixam. Zdobycie wyników ilości emitowanych zanieczyszczonych spalin, dopuszczalnych przez normę emisji spalin EURO 6, koniecznie potrzebuje funkcjonującego reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem. Osobówki znanej firmy Aixam odznaczają się kapitalnymi możliwościami w kwestii zmniejszenia ilości emitowanych cząstek stałych. Wyszukanie właściwego warsztatu mechaniki w Wrząsowicach przodującego w samochodach osobowych Aixam może dostarczyć problemów, jak również jest długotrwałe. Oprócz rozrywek turystycznych pod Wrząsowicami znaleźć można zakłady, parające się czyszczeniem FAP do samochodów osobowych i ciężarowych Aixam. Żeby uniknąć komplikacji przy prowadzeniu auta Aixam, trzeba okresami przedmuchać filtr cząstek stałych DPF FAP, jest to możliwe u mechanika pod Wrząsowic. FAP-y utworzone są ze skomplikowanej ceramiki, oraz korpusu z metalu, przez co katalizatory samochodowe wypełniają się i potrzebują naprawy, zalecamy warsztat w Wrząsowicach. Bardzo często powodem usterki filtra DPF/FAP, firmy Aixam, jest inna usterka, czego przykładem może być: niesprawna pompa Common Rail. Lista cennika odnawiania filtrów DPF/FAP pochodzących z Aixam dla Wrząsowic zamieszczono pod zdjęciem, da się zweryfikować w tej tabeli, na jaki koszt trzeba się przygotować za przeprowadzenie regeneracji FAP. Dlatego że Aixam, tak jak każda inna marka koniecznie potrzebuje do nienagannej pracy niezepsutych filtrów cząstek stałych FAP/DPF dlatego też zalecamy, żeby w Wrząsowicach wziąć pod lupę filtr cząstek stałych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Aixam w Wrząsowicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Aixam w Wrząsowicach 320
Regeneracja filtra FAP Aixam w Wrząsowicach 320
Mycie katalizatora Aixam w Wrząsowicach 320
Płukanie katalizatora SCR Aixam w Wrząsowicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Aixam w Wrząsowicach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Aixam w Wrząsowicach 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Aixam, usuwanie filtra cząstek stałych Aixam w Wrząsowicach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Aixam w Wrząsowicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Aixam w Wrząsowicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Wrząsowicach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Aixam

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Aixam w Wrząsowicach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Wrząsowice Wrzosowa WRC067 49.969589/19.946329 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer