Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Alfa Romeo, Poznań

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Alfa Romeo w Poznaniu

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.75

W Poznaniu istnieje opcja odnawiania filtrów cząstek stałych FAP do aut osobowych Alfa Romeo z powodu obecności laboratorium z Poznania. Główną niedoskonałością, z jaką męczą się auta ze stajni Alfa Romeo, zazwyczaj, kiedy w konstrukcji wykorzystuje silnik samozapłonowy, jest zabrudzony sadzą DPF. Katalizatory samochodowe składają się ze skomplikowanego wkładu, jak również metalowej osłony, co sprawia, że filtry FAP zaczopowują się i konieczne jest czyszczenie, zalecamy zatem usługi z Poznania. Diesle spod skrzydeł Alfa Romeo mogą się pochwalić pierwszorzędnymi mechanizmami pracy w temacie spadku zawartości emitowanych zanieczyszczonych spalin. Bardzo często powodem zaczopowania filtra cząstek stałych, wytwórcy Alfa Romeo, bywa inny defekt, możliwą przyczyną jest: nieszczelny układ wtryskowy. Poznań należy do ośrodków, które biją na alarm w związku, z dużą ilością wyemitowanych cząstek stałych w powietrzu Poznania, czemu słynny producent Alfa Romeo stara się, przeciwstawiać się, korzystając z filtrów DPF. DPF-y trudnią się pracą w niewiarygodnie zanieczyszczonym środowisku pracy, a więc w układzie redukcji emisji spalin, co wywołuje, że po czasie następuje spadek możliwości urządzenia. Wiele samochodów w Poznaniu to samochody z silnikiem TDDI posiadający zainstalowany filtr DPF, który potrzebuje regenerowania. Gdyż Alfa Romeo, równorzędnie jak inne pojazdy koniecznie potrzebuje do poprawnego działania działających filtrów cząstek stałych FAP warto wspomnieć, by w Poznaniu zadbać o katalizator. Usługi, między innymi czyszczenie katalizatorów oraz płukanie katalizatorów SCR dla pojazdów Alfa Romeo, wyszukać można w panelu po prawej, oraz w warsztacie samochodowym w Poznaniu.

Naprawiany katalizator utleniający marki Alfa Romeo, w pracowni laboratoryjnej, w Poznaniu.
Alfa Romeo - Regeneracja DPF Poznań | Czyszczenie filtrów FAP i katalizatorów w Poznaniu

Czyszczony filtr marki Alfa Romeo, w pracowni regeneracji, w Poznaniu.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Alfa Romeo w Poznaniu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Alfa Romeo w Poznaniu 398
Regeneracja filtra FAP Alfa Romeo w Poznaniu 398
Mycie katalizatora Alfa Romeo w Poznaniu 398
Płukanie katalizatora SCR Alfa Romeo w Poznaniu 398
Naprawa filtra cząstek stałych Alfa Romeo w Poznaniu 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Alfa Romeo w Poznaniu 1490
Wycinanie filtra DPF Alfa Romeo, usuwanie filtra DPF Alfa Romeo w Poznaniu 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Alfa Romeo w Poznaniu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Alfa Romeo w Poznaniu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

Modele samochodu Alfa Romeo:

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer