Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Alpina, Chocianów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Alpina w Chocianowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Chocianów słynie z warsztatowego laboratorium posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z myciem filtrów cząstek stałych DPF FAP do samochodów firmy Alpina. Odzyskanie maksymalnych wyników produkcji spalin, dozwolonych przez emisji spalin EURO 5, koniecznie wymaga przygotowanego filtra FAP. Samochody osobowe i ciężarowe firmy Alpina charakteryzują się kapitalnymi patentami w kwestii zmniejszania emisji spalin. Nierzadko usterką, która dotyka osobówki korporacji Alpina, zwłaszcza, wykorzystujące silnik diesla, jest brudny filtr i katalizator. Nierzadko przyczyną zaczopowania filtra cząstek stałych, ze stajni Alpina, zdarza się inne uszkodzenie, czego dobrym przykładem jest: niewłaściwy stan turbosprężarki. Stajni Alpina nie powiodło się generowanie wymaganych do zrealizowania maksymalnych limitów ilości emitowanych gazów wydechowych, bez wykorzystania filtrów FAP. Ażeby uniknąć trudności z użytkowaniem diesla Alpina, trzeba czasami czyścić filtr DPF FAP, udostępniono taką usługę w laboratorium pod Chocianowa. Filtry FAP utworzone są z ceramicznego wkładu, jak również osłony z metalu, co sprawia, że DPF-y wypełniają się zanieczyszczeniami i potrzebują regeneracji, polecamy zatem współpracę z Chocianowem. Świadczone usługi takie jak naprawa katalizatorów SCR i regeneracja katalizatorów SCR dla aut producenta Alpina, odszukać można na naszej stronie internetowej, i w warsztatowym laboratorium w Chocianowie. Poprawienie efektywności części wchodzących w skład katalizatorów w Chocianowie dla aut Alpina jest ogólnodostępne, dlatego, że regeneracja wodna przybyła do Chocianowa.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Alpina w Chocianowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Alpina w Chocianowie 320
Regeneracja filtra FAP Alpina w Chocianowie 320
Mycie katalizatora Alpina w Chocianowie 320
Płukanie katalizatora SCR Alpina w Chocianowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Alpina w Chocianowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Alpina w Chocianowie 1490
Wycinanie katalizatora SCR Alpina, usuwanie katalizatora SCR Alpina w Chocianowie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Alpina w Chocianowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Alpina w Chocianowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Chocianowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Alpina

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Alpina w Chocianowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Chocianów Podlesie Wesoła CCW01A 51.413139/15.910280 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer