Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Alpine, Olszewo-Borki

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Alpine w Olszewie-Borkach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Olszewo-Borki chlubi się obecnością mechanika posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z odnawianiem elementów filtrów DPF do pojazdów osobowych znanego koncernu Alpine. Stajni Alpine nie udało się zdobycie niezbędnych maksymalnych limitów emisji gazów wydechowych, bez zastosowania katalizatorów samochodowych. Filtry DPF trudnią się pracą w niezwykle brudnych warunkach pracy, to jest w wydechu, co sprawia, że dochodzi do spadku parametrów części. Dobranie wykwalifikowanego warsztatu w Olszewie-Borkach celującego w samochodach osobowych Alpine może być niełatwe, a także jest pracochłonne. Uzyskanie osiągów zawartości emitowanych cząstek stałych, poprawnych dla normy EURO 5, koniecznie potrzebuje niezawodnego filtra cząstek stałych FAP/DPF. Oprócz niespodzianek turystycznych w Olszewie-Borkach znaleźć można warsztaty samochodowe, zajmujące się naprawą filtrów cząstek stałych do aut osobowych Alpine. Często usterką, z jaką zmagają się diesle znanej firmy Alpine, w szczególności, wyposażone w silnik wysokoprężny, jest brudny filtr cząstek stałych. Żeby uchronić się przed dużą ilością komplikacji z eksploatacją pojazdu Alpine, przydaje się niekiedy przedmuchać katalizator samochodowy, jest to dostępne w laboratorium warsztatu pod Olszewa-Borek. Usługi takie jak czyszczenie katalizatorów samochodowych jak też regeneracja katalizatorów dla pojazdów producenta Alpine, zlokalizować można w panelu po prawej, jak też w warsztatowym laboratorium w Olszewie-Borkach. Ponieważ Alpine, podobnie jak inne pojazdy wymaga do sprawnej pracy nieuszkodzonych katalizatorów samochodowych dlatego też polecamy, żeby w Olszewie-Borkach zwrócić uwagę jaki stan ma nasz filtr FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Alpine w Olszewie-Borkach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Alpine w Olszewie-Borkach 320
Regeneracja filtra FAP Alpine w Olszewie-Borkach 320
Mycie katalizatora Alpine w Olszewie-Borkach 320
Płukanie katalizatora SCR Alpine w Olszewie-Borkach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Alpine w Olszewie-Borkach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Alpine w Olszewie-Borkach 1490
Wycinanie filtra DPF Alpine, usuwanie filtra DPF Alpine w Olszewie-Borkach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Alpine w Olszewie-Borkach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Alpine w Olszewie-Borkach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Olszewie-Borkach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Alpine

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Alpine w Olszewie-Borkach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Olszewo-Borki Jana Kochanowskiego OBR01A 53.066479/21.533051 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer