Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Ashok Leyland, Raczki

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Ashok Leyland w Raczkach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator zmienia się w standard w samochodach osobowych Ashok Leyland z silnikiem napędzanym ropą, choć element ten psuje się, w czym poradzić może czyszczenie filtrów FAP w warsztacie mechaniki samochodowej pod Raczkami. Filtry cząstek stałych DPF FAP składają się ze skomplikowanego wkładu, oraz metalowej osłony, przez co katalizatory zapychają się zanieczyszczeniami i wymagają naprawy, rekomendujemy zatem usługi z Raczek. Stajni Ashok Leyland niemożliwe byłoby osiągnięcie potrzebnych do spełnienia maksymalnych limitów emisji spalin, bez instalacji filtrów FAP. Typową usterką, z jaką zmagają się pojazdy marki Ashok Leyland, zwykle, wykorzystujące silnik wysokoprężny, jest zabrudzony sadzą filtr FAP. Duża część samochodów osobowych w Raczkach to pojazdy z silnikiem dCi mające zainstalowany katalizator samochodowy, który potrzebuje odnawiania elementów. Filtry DPF operują w niezwykle zanieczyszczonym środowisku pracy, a konkretnie w rurze wydechowej, co jest przyczyną tego, że po czasie następuje utrata parametrów podzespołu. Prócz atrakcji dla wizytujących w Raczkach znaleźć można zakłady, zajmujące się płukaniem katalizatorów do pojazdów osobowych Ashok Leyland. Auta z symbolem Ashok Leyland cechują się nieprzeciętnymi układami w zagadnieniu redukcji poziomu emisji spalin. Świadczone usługi takie jak czyszczenie DPF FAP jak też płukanie katalizatorów dla pojazdów Ashok Leyland, wyszukać można po prawej stronie, jak też w pracowni warsztatu w Raczkach. Ponieważ Ashok Leyland, niczym inni producenci koniecznie potrzebuje do właściwego działania niezepsutych filtrów DPF/FAP dlatego też warto nadmienić, by w Raczkach zaopiekować się elementem, jakim jest FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Ashok Leyland w Raczkach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Ashok Leyland w Raczkach 320
Regeneracja filtra FAP Ashok Leyland w Raczkach 320
Mycie katalizatora Ashok Leyland w Raczkach 320
Płukanie katalizatora SCR Ashok Leyland w Raczkach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Ashok Leyland w Raczkach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Ashok Leyland w Raczkach 1490
Wycinanie filtra DPF Ashok Leyland, usuwanie filtra DPF Ashok Leyland w Raczkach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Ashok Leyland w Raczkach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Ashok Leyland w Raczkach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Raczkach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Ashok Leyland

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Ashok Leyland w Raczkach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Raczki Plac Kościuszki RCK01N 53.988659/22.781750 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer