Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Ashok Leyland, Strzelce Krajeńskie

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Ashok Leyland w Strzelcach Krajeńskich

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Filtr cząstek stałych zmienia się w standard w pojazdach Ashok Leyland z silnikiem na olej napędowy, jednak element ten dotykają usterki, co rozwiązać może mycie katalizatorów w warsztatowym laboratorium pod Strzelcami Krajeńskimi. Auta osobowe i ciężarowe spod skrzydeł Ashok Leyland charakteryzują się pierwszorzędnymi sposobami w kwestii redukcji zawartości emitowanych cząstek stałych. Strzelce Krajeńskie jest jednym z centrów, które napotykają kłopot związany, z dużą zawartością procentową smogu wywołanego przez zanieczyszczenia w powietrzu Strzelec Krajeńskich, czemu znany producent Ashok Leyland dąży aby, profilaktycznie przeciwstawiać się, za pomocą obecności katalizatorów samochodowych. Dobór specjalistycznego mechanika samochodowego w Strzelcach Krajeńskich przodującego w pojazdach Ashok Leyland może być nieproste, jak również jest mozolne. Ashok Leyland to samochody, jakie cieszą się sławą na terenie całej Polski, ale borykają się z trudnościami z filtrami DPF. Prócz niespodzianek dla wizytujących w Strzelcach Krajeńskich odszukać można laboratoria, zajmujące się czyszczeniem FAP do pojazdów osobowych Ashok Leyland. Filtry FAP chodzą w wyjątkowo obciążonym środowisku pracy, a konkretnie w rurze wydechowej, co jest powodem, że po czasie następuje utrata parametrów części. Klasyczną wadą, z którą borykają się samochody spod skrzydeł Ashok Leyland, w większości wypadków, wyposażone w silnik diesla, jest zapchany filtr cząstek stałych. Gdyż Ashok Leyland, podobnie jak inne pojazdy domaga się do właściwego funkcjonowania nienaruszonych katalizatorów samochodowych warto wspomnieć, by w Strzelcach Krajeńskich zwrócić uwagę na filtr cząstek stałych. Serwis takich usług jak czyszczenie DPF jak też płukanie katalizatorów samochodowych dla samochodów marki Ashok Leyland, można znaleźć w panelu po prawej, jak też w warsztatowym laboratorium w Strzelcach Krajeńskich.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Ashok Leyland w Strzelcach Krajeńskich

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Ashok Leyland w Strzelcach Krajeńskich 320
Regeneracja filtra FAP Ashok Leyland w Strzelcach Krajeńskich 320
Mycie katalizatora Ashok Leyland w Strzelcach Krajeńskich 320
Płukanie katalizatora SCR Ashok Leyland w Strzelcach Krajeńskich 320
Naprawa filtra cząstek stałych Ashok Leyland w Strzelcach Krajeńskich 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Ashok Leyland w Strzelcach Krajeńskich 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Ashok Leyland, usuwanie filtra cząstek stałych Ashok Leyland w Strzelcach Krajeńskich 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Ashok Leyland w Strzelcach Krajeńskich 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Ashok Leyland w Strzelcach Krajeńskich

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Strzelcach Krajeńskich z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Ashok Leyland

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Ashok Leyland w Strzelcach Krajeńskich wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Strzelce Krajeńskie Wyzwolenia STK02N 52.878510/15.527180 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer