Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Ashok Leyland, Trzcianka

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Ashok Leyland w Trzciance

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr cząstek stałych zmienia się w standardowe rozwiązanie w pojazdach Ashok Leyland z silnikiem samozapłonowym, jednakowoż urządzenie to psuje się, czemu podołać może mycie filtrów FAP w warsztacie pod Trzcianką. Dobranie właściwego mechanika samochodowego w Trzciance wyprofilowanego w pojazdach osobowych Ashok Leyland może przysporzyć trudności, oraz jest żmudne. Ashok Leyland to diesle, które cieszą się sławą na terenie całego świata, niemniej jednak stykają się z bolączkami z katalizatorami. Prócz rozrywek dla podróżnych pod Trzcianką zlokalizować można warsztaty, trudniące się płukaniem katalizatorów do aut Ashok Leyland. Katalizatory utworzone są z ceramicznego wnętrza, a także metalowego korpusu, co sprawia, że FAP-y zaczopowują się zanieczyszczeniami i potrzebują naprawy, polecamy warsztat w Trzciance. Typową bolączką, z jaką męczą się diesle znanego koncernu Ashok Leyland, przede wszystkim, posiadające silnik wysokoprężny diesla, jest zapchany filtr FAP. Filtry DPF wykonują pracę w niewiarygodnie trudnym środowisku, czyli w samochodowym wydechu, co jest powodem, że następuje spadek wyników podzespołu. Odzyskanie górnych pułapów ilości produkowanych cząstek stałych, poprawnych według normy EURO 6, domaga się pracującego poprawnie filtra cząstek stałych FAP. Namierz swojego mechanika samochodowego, który naprawi Twój samochód marki Ashok Leyland w Trzciance, przy użyciu wyszukiwarki po prawej części strony. Wykonywanie usług takich jak naprawa FAP czy płukanie filtrów cząstek stałych dla samochodów Ashok Leyland, odnaleźć można w panelu po prawej, czy w warsztatowym laboratorium w Trzciance.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Ashok Leyland w Trzciance

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Ashok Leyland w Trzciance 320
Regeneracja filtra FAP Ashok Leyland w Trzciance 320
Mycie katalizatora Ashok Leyland w Trzciance 320
Płukanie katalizatora SCR Ashok Leyland w Trzciance 320
Naprawa filtra cząstek stałych Ashok Leyland w Trzciance 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Ashok Leyland w Trzciance 1490
Wycinanie filtra FAP Ashok Leyland, usuwanie filtra FAP Ashok Leyland w Trzciance 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Ashok Leyland w Trzciance 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Ashok Leyland w Trzciance

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Trzciance z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Ashok Leyland

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Ashok Leyland w Trzciance wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Trzcianka Osiedle Zacisze Generała Władysława Sikorskiego TZC01N 53.038960/16.462990 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer