Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Audi, Kraków

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Audi w Krakowie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Kraków odznacza się obecnością laboratorium warsztatu trudniącego się przywracaniem sprawności filtrów do samochodów osobowych i ciężarowych ze stajni Audi. Duża część pojazdów w Krakowie to pojazdy z turbodoładowaniem mające wbudowany FAP, który nie może obejść się bez odnawiania. Uzyskanie górnych osiągów poziomu emisji gazów wydechowych, dozwolonych normą EURO 4, domaga się działającego filtra cząstek stałych FAP/DPF. Audi to samochody osobowe i ciężarowe, jakie są znane w całej Europie i nie tylko, lecz stykają się z trudnościami z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Samochody z symbolem Audi chlubią się świetnymi sposobami w sprawie redukcji zawartości emitowanych zanieczyszczeń. Wyszukanie adekwatnego warsztatu samochodowego w Krakowie wyprofilowanego w autach Audi może być nieproste, oraz jest mozolne. Prócz rozrywek dla przyjezdnych w Krakowie odszukać można warsztaty mechaniki samochodowej, zajmujące się naprawą katalizatorów SCR do pojazdów osobowych i ciężarowych Audi. Kraków jest jednym z ośrodków, które dotyka kłopot mający związek, z dużą zawartością procentową smogu wywołanego przez zanieczyszczenia w atmosferze, czemu słynny producent Audi usiłuje, przeciwstawiać się, za sprawą obecności filtrów FAP. Odzyskiwanie niezawodności części filtrów cząstek stałych FAP w Krakowie dla samochodów producenta Audi jest bezproblemowe, albowiem regeneracja wodno-chemiczna zdołała dotrzeć do Krakowa. Z racji tego, że Audi, podobnie jak inne maszyny wymaga do nienagannej pracy nienaruszonych filtrów DPF/FAP dlatego też polecamy w Krakowie zaopiekować się elementem, jakim jest filtr DPF FAP.

Czyszczony katalizator marki Audi, na stole w pracowni regeneracji, w Krakowie.
Audi - Regeneracja DPF Kraków | Czyszczenie filtrów FAP i katalizatorów w Krakowie

Oczyszczony filtr cząstek stałych DPF/FAP marki Audi, w pracowni regeneracji, w Krakowie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Audi w Krakowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Audi w Krakowie 398
Regeneracja filtra FAP Audi w Krakowie 398
Mycie katalizatora Audi w Krakowie 398
Płukanie katalizatora SCR Audi w Krakowie 398
Naprawa filtra cząstek stałych Audi w Krakowie 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Audi w Krakowie 1490
Wycinanie katalizatora SCR Audi, usuwanie katalizatora SCR Audi w Krakowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Audi w Krakowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Audi w Krakowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer