Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Audi, Poznań

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Audi w Poznaniu

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr cząstek stałych robi się standardowym rozwiązaniem w autach osobowych Audi z silnikiem wysokoprężnym, jednakże urządzenie to psuje się, co rozwiązać może regeneracja filtrów DPF w warsztacie samochodowym pod Poznaniem. Dobór kompetentnego zakładu mechaniki samochodowej w Poznaniu specjalizującego się w autach osobowych Audi może być trudne, jak również jest żmudne. By uniknąć trudności z użytkowaniem samochodu Audi, przydaje się od czasu do czasu wyczyścić filtr cząstek stałych, udostępniono taką usługę w warsztacie samochodowym pod Poznania. Katalizatory SCR chodzą w nadzwyczaj brudnych warunkach pracy, a więc w rurze wydechowej, co jest powodem, że dochodzi do utraty możliwości urządzenia. Poznań należy do centrów, które mają kłopot powiązany, z dużą zawartością zanieczyszczeń w miejskim powietrzu Poznania, czemu słynny producent Audi próbuje, przeciwstawiać się, za sprawą obecności filtrów cząstek stałych. Samochody znanej firmy Audi znamionują się wzorcowymi rozwiązaniami technologicznymi w zagadnieniu zredukowania emisji zanieczyszczeń. Audi to diesle, jakie cieszą się sławą na terenie całej Polski, jednakże biedzą się z utrudnieniami z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Katalizatory SCR zmontowane są z ceramicznego wkładu, a także korpusu z metalu, co sprawia, że filtry FAP zaczopowują się sadzą i potrzebują czyszczenia, polecamy pracownię w Poznaniu. Zregenerowanie sprawności części filtrów cząstek stałych w Poznaniu dla pojazdów marki Audi jest możliwe do osiągnięcia, bowiem regeneracja hydrochemiczna zdołała przybyć do Poznania. Taryfikator usług czyszczenia filtrów cząstek stałych z Audi dla Poznania umieszczono poniżej tego tekstu, istnieje możliwość by zweryfikować na tej liście, ceny za świadczone usługi naprawy DPF FAP.

Wypalany filtr cząstek stałych DPF marki Audi, w specjalistycznej pracowni, w Poznaniu.
Audi - Regeneracja DPF Poznań | Czyszczenie filtrów FAP i katalizatorów w Poznaniu

Myty filtr cząstek stałych GPF marki Audi, w warsztacie, w Poznaniu.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Audi w Poznaniu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Audi w Poznaniu 398
Regeneracja filtra FAP Audi w Poznaniu 398
Mycie katalizatora Audi w Poznaniu 398
Płukanie katalizatora SCR Audi w Poznaniu 398
Naprawa filtra cząstek stałych Audi w Poznaniu 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Audi w Poznaniu 1490
Wycinanie filtra FAP Audi, usuwanie filtra FAP Audi w Poznaniu 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Audi w Poznaniu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Audi w Poznaniu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer