Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Audi, Stara Kiszewa

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Audi w Starej Kiszewie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Stara Kiszewa wyróżnia się z powodu laboratorium warsztatu samochodowego posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z regenerowaniem filtrów FAP do aut osobowych z logo Audi. Ażeby ustrzec się od przykrości w użytkowaniu pojazdu Audi, potrzeba co jakiś czas przeczyścić filtr DPF, usługa jest dostępna w warsztacie mechaniki samochodowej pod Starej Kiszewy. Zachowanie maksymalnych limitów ilości produkowanych spalin, dopuszczalnych według normy EURO 5, koniecznie potrzebuje działającego filtra DPF/FAP. Audi to auta osobowe i ciężarowe, jakie cieszą się renomą na terenie całego kraju, mimo to borykają się ze strapieniem z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Osobówki z logo Audi cechują się wzorcowymi rozwiązaniami w dziedzinie zredukowania emisji zanieczyszczeń. Katalizatory SCR stworzone są z aktywnego chemicznie wkładu, jak również metalowej osłony, z tego też powodu filtry DPF zapychają się sadzą i potrzebne jest czyszczenie, zalecamy zatem współpracę z Starą Kiszewą. Prócz atrakcji dla będących przejazdem pod Starą Kiszewą odszukać można laboratoria warsztatowe, trudniące się naprawą filtrów cząstek stałych do pojazdów Audi. Często niedoskonałością, z którą borykają się samochody spod znaku Audi, głównie, mające silnik wysokoprężny diesla, jest zabrudzony DPF. Dlatego że Audi, niczym inni producenci domaga się do właściwego funkcjonowania nieuszkodzonych katalizatorów zalecamy w Starej Kiszewie zaopiekować się elementem, jakim jest filtr DPF. Usługi takie jak czyszczenie filtrów cząstek stałych oraz regeneracja katalizatorów SCR dla aut Audi, wyszukać można po prawej stronie, oraz w warsztatowym laboratorium w Starej Kiszewie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Audi w Starej Kiszewie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Audi w Starej Kiszewie 320
Regeneracja filtra FAP Audi w Starej Kiszewie 320
Mycie katalizatora Audi w Starej Kiszewie 320
Płukanie katalizatora SCR Audi w Starej Kiszewie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Audi w Starej Kiszewie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Audi w Starej Kiszewie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Audi, usuwanie filtra cząstek stałych Audi w Starej Kiszewie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Audi w Starej Kiszewie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Audi w Starej Kiszewie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Starej Kiszewie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Audi

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Audi w Starej Kiszewie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Stara Kiszewa Kościerska SSE01N 53.991081/18.173290 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer