Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Audi, Zabłudów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Audi w Zabłudowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

W Zabłudowie istnieje sposobność naprawy filtrów cząstek stałych FAP do aut Audi z powodu bytności laboratorium warsztatu samochodowego z Zabłudowa. Osobowe i ciężarowe diesle z symbolem Audi charakteryzują się wyjątkowymi układami w sprawie obniżania zawartości produkowanych gazów wydechowych. Zabłudów jest jednym z centrów, jakie napotykają problem związany, z dużą zawartością procentową tlenków azotu NOx w powietrzu atmosferycznym, czemu słynna firma Audi próbuje, prewencyjnie zapobiegać, za pomocą obecności filtrów DPF/FAP. Zachowanie wartości poziomu emisji gazów wydechowych, dozwolonych przez emisji spalin, domaga się sprawnego filtra DPF/FAP. Aby uchronić się przed dużą ilością trudności z użytkowaniem diesla Audi, wypada czasem wyczyścić filtr cząstek stałych DPF FAP, jest to udostępnione w pracowni pod Zabłudowa. Prócz niespodzianek dla turystów w Zabłudowie odszukać można laboratoria, trudniące się naprawą katalizatorów do samochodów Audi. Duża część pojazdów osobowych w Zabłudowie to auta z silnikiem CRDi wyposażone w DPF, który dopomina się mycia. Słynnej marce Audi niemożliwe byłoby osiągnięcie koniecznych do spełnienia górnych osiągów zawartości emitowanych zanieczyszczeń, bez wykorzystania filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Tabela z cenami oczyszczania reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami dedykowanych do Audi dla Zabłudowa zamieściliśmy poniżej tego tekstu, powinno być można wyszukać w tym cenniku, jaka jest cena za świadczone usługi płukania katalizatorów samochodowych. Z racji tego, że Audi, tak jak inne auta koniecznie wymaga do nienagannego działania niezepsutych filtrów cząstek stałych dlatego też polecamy, żeby w Zabłudowie wziąć pod skrzydła DPF.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Audi w Zabłudowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Audi w Zabłudowie 320
Regeneracja filtra FAP Audi w Zabłudowie 320
Mycie katalizatora Audi w Zabłudowie 320
Płukanie katalizatora SCR Audi w Zabłudowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Audi w Zabłudowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Audi w Zabłudowie 1490
Wycinanie katalizatora Audi, usuwanie katalizatora Audi w Zabłudowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Audi w Zabłudowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Audi w Zabłudowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer