Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Augustów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Augustowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Północno-wschodnia Polska bogata jest w miasto Augustów. Jego położenie ma nie małe znaczenie dla gospodarki miasta, jak i jego relacji z sąsiadami kraju. Białoruś, Litwa, Rosja to jednak państwa dające Augustowowi niemałe korzyści, dla przykładu jest wpisany w Euroregion Niemen. Miasto należy do województwa podlaskiego, powiatu augustowskiego. Siedzibą gminy miejskiej i władz jest Augustów. Co ciekawe w okolicy miasta przepływa najkrótsza rzeka świata – Klonownica (wpisana do księgi Guinnessa). Mieszkańcy otoczeni od wschodu, południa i północy Puszczą Augustowską uświadomieni są, jak ważna jest dbałość o bezpieczne używanie zasobów przyrody. To tradycja mieszkańców kultywowana od pokoleń.

Przez Augustów przebiega droga krajowa numer 8 (Kudowa-ZdrójKłodzkoZąbkowice Śląskie – Magnice – Nadarzyn – Warszawa – RadzyminWyszków – Ostrów Mazowiecka – Zambrów – Białystok – Korycin – Augustów – Suwałki – Budzisko), droga krajowa numer 16 (Dolna Grupa – Grudziądz – Iława – Ostróda – Olsztyn – Mrągowo – Ełk – Augustów – Pomorze – Poćkuny – Ogrodniki) oraz droga wojewódzka numer 664 (Raczki – Augustów – Lipsk).

Pielęgnowanie przyrody w Augustowie, jak i w jego okolicach (Suwałki, Ełk, Grodno) To nie tylko troska przy pracy, jaka jest wykonywana w Augustowie (rolnictwo, rybactwo), przyczyniła się do powstania renomy miasta czystego, zadbanego, dającego przykład dla innych miast, które może pochwalić się uzdrowiskiem oraz nie bez powodu znajduje się w obszarze zielonych płucach Polski. Obecność sprawnych filtrów DPF w samochodach mieszkańców w takich miejscach to nie tylko dbałość o zdrowie, ale i zachowanie czystego środowiska dla następnych pokoleń. Szczególnie posiadacze silników wysokoprężnych niezrażeni złą sławą o jednostkach, wiedzą o konieczności dbania o układ wydechowy. Jako firma posiadająca doświadczenie w regeneracji katalizatorów zalecamy regenerację katalizatora.

Jego 100% sprawność pozwala nie tylko cieszyć się pełną mocą auta, ale i bezpieczeństwem transportu. Ceny usług czyszczenia filtra cząstek stałych, płukania filtra DPF czy regeneracji katalizatora sprawdzą państwo w tabeli poniżej.

Naprawiony filtr FAP w Augustowie
Naprawa filtra FAP w Augustowie

 

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Augustowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Augustowie 320
Regeneracja filtra FAP w Augustowie 320
Mycie katalizatora w Augustowie 320
Płukanie katalizatora SCR w Augustowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Augustowie 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Augustowie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych, usuwanie filtra cząstek stałych w Augustowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP w Augustowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Augustowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Augustowie i wygodnie wyślij filtr DPF z Augustowa do regeneracji i czyszczenia

Z Augustowa filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Augustów Osiedle Generała Bema I Pułku Ułanów Krechowieckich AUG03A 53.858002/23.005671 Wyszukaj
Augustów Wypusty Mazurska AUG01N 53.842331/22.958549 Wyszukaj
Augustów Nowomiejska AUG02A 53.850922/22.968340 Wyszukaj
Augustów Osiedle Limanowskiego Ludwika Waryńskiego AUG03N 53.840469/22.998880 Wyszukaj
Augustów Borki Rajgrodzka POP-AUG3 53.851810/22.953899 Wyszukaj
Augustów Wypusty Mazurska AUG848 53.838619/22.972210 Wyszukaj
Augustów Wypusty Wypusty AUG02N 53.835041/22.985010 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer