Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Avia, Cieszanów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Avia w Cieszanowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Cieszanowie pojawiła się opcja czyszczenia filtrów FAP do aut osobowych Avia z przyczyny działalności warsztatu samochodowego z Cieszanowa. Cieszanów należy do miast, jakie napotykają problem w związku, z dużą zawartością wyemitowanych cząstek stałych w powietrzu atmosferycznym, czemu producent Avia stara się, prewencyjnie zapobiegać, za pomocą filtrów DPF/FAP. Avia to osobówki, które cieszą się sławą w całej Europie i nie tylko, jednakże biedzą się z utrudnieniami z filtrami cząstek stałych DPF FAP. By unikać trudności podczas prowadzenia diesla Avia, należy co jakiś czas przepłukać filtr DPF FAP, udostępniono taką usługę w laboratorium pod Cieszanowa. Sporo samochodów w Cieszanowie to auta z silnikiem Di-D posiadający zainstalowany katalizator samochodowy, który dopomina się regeneracji. Odszukanie profesjonalnego zakładu mechaniki w Cieszanowie wyprofilowanego w samochodach osobowych Avia może dostarczyć problemów, jak również jest pracochłonne. Auta znanego koncernu Avia chlubią się dobrymi rozwiązaniami w temacie obniżania produkcji zanieczyszczonych spalin. Filtry DPF FAP funkcjonują w wyjątkowo ciężkich warunkach pracy, a mianowicie w układzie wydechowym, co wywołuje, że po czasie następuje utrata osiągów części. Gdyż Avia, niczym inne marki wymaga do nienagannej pracy niezepsutych filtrów FAP dlatego też warto nadmienić, by w Cieszanowie zadbać o filtr cząstek stałych. Odnajdź mechanika, który specjalizuje się w Avia w Cieszanowie, za pomocą wyszukiwarki na naszym panelu.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Avia w Cieszanowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Avia w Cieszanowie 320
Regeneracja filtra FAP Avia w Cieszanowie 320
Mycie katalizatora Avia w Cieszanowie 320
Płukanie katalizatora SCR Avia w Cieszanowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Avia w Cieszanowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Avia w Cieszanowie 1490
Wycinanie filtra DPF Avia, usuwanie filtra DPF Avia w Cieszanowie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Avia w Cieszanowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Avia w Cieszanowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer