Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Avia, Zakliczyn

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Avia w Zakliczynie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Zakliczyn chlubi się obecnością warsztatu mechaniki samochodowej trudniącego się płukaniem katalizatorów samochodowych do aut osobowych marki Avia. Zakliczyn należy do ośrodków, które napotykają kłopot bezpośrednio związany, z zawartością smogu wywołanego przez zanieczyszczenia w atmosferze miasta, czemu firma Avia usiłuje, zapobiegać, z wykorzystaniem katalizatorów samochodowych. Standardową bolączką, jaka dotyka auta osobowe i ciężarowe z symbolem Avia, szczególnie, kiedy w aucie pracuje silnik samozapłonowy, jest zaczopowany filtr cząstek stałych DPF FAP. Nierzadko powodem zdławionego katalizatora samochodowego, ze stajni Avia, staje się inna wada, dla przykładu: nieszczelny układ wtryskowy. Osobówki znanej firmy Avia znamionują się bezkonkurencyjnymi sposobami w sprawie zmniejszania produkcji zanieczyszczonych spalin. Sporo samochodów w Zakliczynie to samochody z silnikiem CTDi mające wbudowany filtr DPF, który wymaga płukania. Wyszukanie wykwalifikowanego mechanika w Zakliczynie wyspecjalizowanego w pojazdach osobowych Avia może przysporzyć trudności, a także jest czasochłonne. Aby unikać trudności z pracą diesla Avia, potrzeba okazjonalnie przepalać filtr cząstek stałych DPF FAP, możliwość taka istnieje u mechanika pod Zakliczyna. Usługi, między innymi naprawa DPF FAP a także płukanie FAP dla pojazdów Avia, wyszukać można na stronie, a także w warsztatowym laboratorium w Zakliczynie. Odnowienie wydajności właściwości katalizatorów samochodowych w Zakliczynie dla marki Avia jest bezproblemowe, bo regeneracja wodno-chemiczna zdołała przybyć do Zakliczyna.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Avia w Zakliczynie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Avia w Zakliczynie 320
Regeneracja filtra FAP Avia w Zakliczynie 320
Mycie katalizatora Avia w Zakliczynie 320
Płukanie katalizatora SCR Avia w Zakliczynie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Avia w Zakliczynie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Avia w Zakliczynie 1490
Wycinanie katalizatora Avia, usuwanie katalizatora Avia w Zakliczynie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Avia w Zakliczynie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Avia w Zakliczynie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Zakliczynie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Avia

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Avia w Zakliczynie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Zakliczyn Zawale Jacka Malczewskiego ZKN01N 49.855900/20.815250 Wyszukaj
Zakliczyn Zawale Rynek POP-ZKN2 49.856682/20.807980 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer