Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Baojun, Barlinek

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Baojun w Barlinku

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Barlinku wystąpiła możliwość mycia filtrów FAP do aut Baojun z racji obecności warsztatowego laboratorium z Barlinka. Cały szereg pojazdów osobowych w Barlinku to auta z turbodoładowaniem wyposażone w katalizator, który potrzebuje mycia. Częstą usterką, jaka dotyka auta osobowe i ciężarowe wytwórcy Baojun, szczególnie, wykorzystujące silnik wysokoprężny, jest zapchany zanieczyszczeniami katalizator. Filtry DPF FAP stworzone są z ceramiki, oraz metalowej osłony, przez co filtry cząstek stałych DPF FAP zaczopowują się sadzą i konieczne jest czyszczenie, polecamy firmę pod Barlinkiem. Baojun to auta osobowe i ciężarowe, które cieszą się renomą w całym kraju, jednakże zmagają się z problemami z filtrami FAP. Dobór wykwalifikowanego mechanika samochodowego w Barlinku specjalizującego się w samochodach Baojun może być trudne, jak również jest czasochłonne. Żeby ustrzec się od trudności z pracą pojazdu Baojun, trzeba od czasu do czasu przepalać katalizator, jest to możliwe w warsztacie samochodowym pod Barlinka. Pojazdy osobowe i ciężarowe wytwórcy Baojun szczycą się kapitalnymi rozwiązaniami technologicznymi w kwestii redukcji poziomu emisji spalin. Tabela z cennikiem mycia filtrów FAP dla Baojun dla Barlinka można znaleźć pod zdjęciem, trzeba wyszukać na tej liście, na jaki koszt trzeba się przygotować za wykonanie usługi płukania katalizatorów samochodowych. Ze względu fakt, że Baojun, zupełnie jak inne marki koniecznie potrzebuje do poprawnego działania sprawnych filtrów FAP zalecamy w Barlinku zwrócić uwagę na katalizator.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Baojun w Barlinku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Baojun w Barlinku 398
Regeneracja filtra FAP Baojun w Barlinku 398
Mycie katalizatora Baojun w Barlinku 398
Płukanie katalizatora SCR Baojun w Barlinku 398
Naprawa filtra cząstek stałych Baojun w Barlinku 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Baojun w Barlinku 1490
Wycinanie katalizatora Baojun, usuwanie katalizatora Baojun w Barlinku 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Baojun w Barlinku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Baojun w Barlinku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer