Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Baojun, Bełżyce

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Baojun w Bełżycach

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

DPF zmienia się w standard w pojazdach osobowych Baojun z silnikiem na olej napędowy, aczkolwiek element ten dotykają usterki, z czym poradzić może sobie płukanie filtrów DPF w laboratorium warsztatu pod Bełżycami. Słynnej marce Baojun mogłoby nie powieść się wytwarzanie potrzebnych do spełnienia pułapów ilości emitowanych cząstek stałych, bez montowania reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Generowanie wartości ilości produkowanych gazów spalinowych, dopuszczalnych według normy emisji spalin EURO 5, wymaga przygotowanego katalizatora SCR. Oprócz rozrywek dla wizytujących w Bełżycach odnaleźć można laboratoria warsztatowe, parające się płukaniem FAP do pojazdów osobowych Baojun. Aby ustrzec się od problemów przy prowadzeniu auta Baojun, wypada okazjonalnie czyścić filtr cząstek stałych DPF FAP, możliwość taka istnieje w pracowni pod Bełżyc. Filtry DPF FAP utworzone są z ceramicznego wnętrza, oraz metalowego korpusu, przez co DPF-y zaczopowują się zanieczyszczeniami i potrzebna jest naprawa, rekomendujemy zatem warsztat z Bełżyc. Najczęściej w przypadku przyczyną zaczopowania katalizatora samochodowego, z logo Baojun, staje się inna usterka, czego dobrym przykładem jest: niewłaściwy stan turbosprężarki. Dobranie kompetentnego zakładu mechaniki samochodowej w Bełżycach wyspecjalizowanego w samochodach Baojun może przysporzyć problemów, a także jest długotrwałe. Z racji tego, że Baojun, podobnie jak inne samochody koniecznie potrzebuje do nienagannego działania kompletnych filtrów cząstek stałych zalecamy, żeby w Bełżycach zwrócić uwagę jaki stan ma nasz filtr i katalizator. Odnajdź swojego mechanika samochodowego, który poradzi sobie z Twoim Baojun w Bełżycach, dzięki wyszukiwarce na panelu po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Baojun w Bełżycach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Baojun w Bełżycach 398
Regeneracja filtra FAP Baojun w Bełżycach 398
Mycie katalizatora Baojun w Bełżycach 398
Płukanie katalizatora SCR Baojun w Bełżycach 398
Naprawa filtra cząstek stałych Baojun w Bełżycach 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Baojun w Bełżycach 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Baojun, usuwanie filtra cząstek stałych Baojun w Bełżycach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Baojun w Bełżycach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Baojun w Bełżycach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Wybierz punkt w Bełżycach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Baojun

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Baojun w Bełżycach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Bełżyce Czworaki Fabryczna BLZ129 51.175411/22.296379 Wyszukaj
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer