Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Baojun, Biała

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Baojun w Białej

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator samochodowy staje się standardowym rozwiązaniem w autach Baojun z silnikiem na ropę, lecz urządzenie to zużywa się, z czym poradzić może sobie czyszczenie FAP w warsztacie pod Białą. Mnóstwo samochodów osobowych w Białej to samochody z silnikiem Di-D posiadające zamontowany filtr cząstek stałych DPF FAP, który dopomina się oczyszczania. Samochody marki Baojun chlubią się pierwszorzędnymi możliwościami w temacie obniżania zawartości produkowanych cząstek stałych. Stajni Baojun nie udałoby się zachowanie spodziewanych wyników ilości emitowanych spalin, bez zaczerpnięcia korzyści z reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Zazwyczaj niedoskonałością, dotykającą osobowe i ciężarowe diesle spod znaku Baojun, przede wszystkim, gdy w konstrukcji jest silnik wysokoprężny, jest zabrudzony katalizator SCR. Aby uchronić się od przykrości z pracą diesla Baojun, trzeba niekiedy przepalać filtr cząstek stałych, jest to udostępnione w pracowni warsztatu pod Białej. Odnalezienie profesjonalnego mechanika samochodowego w Białej przodującego w pojazdach Baojun może dostarczyć problemów, oraz jest długotrwałe. Bardzo często przyczyną zapchanego filtra cząstek stałych, znanej marki Baojun, zdarza się inne uszkodzenie, za przykład może posłużyć: niesprawny układ wtryskiwaczy Common Rail. Wykonywanie usług takich jak czyszczenie katalizatorów SCR a także płukanie katalizatorów SCR dla samochodów Baojun, znaleźć można na stronie, a także w pracowni w Białej. Tabela cennika naprawy filtrów DPF dla Baojun dla Białej umieszczono na dole, trzeba wyszukać w tamtej tabeli, ile zapłacić będzie trzeba za wykonanie naprawy katalizatorów SCR.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Baojun w Białej

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Baojun w Białej 398
Regeneracja filtra FAP Baojun w Białej 398
Mycie katalizatora Baojun w Białej 398
Płukanie katalizatora SCR Baojun w Białej 398
Naprawa filtra cząstek stałych Baojun w Białej 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Baojun w Białej 1490
Wycinanie katalizatora SCR Baojun, usuwanie katalizatora SCR Baojun w Białej 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Baojun w Białej 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Baojun w Białej

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer