Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Baojun, Boguchwała

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Baojun w Boguchwale

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr FAP zmienia się w standard w pojazdach Baojun z silnikiem wysokoprężnym, ale część ta zużywa się, w czym może pomóc czyszczenie filtrów FAP w warsztatowym laboratorium pod Boguchwałą. Osobowe i ciężarowe diesle firmy Baojun znamionują się wybitnymi układami w temacie redukowania zawartości emitowanych gazów spalinowych. Filtry cząstek stałych DPF FAP operują w bardzo zanieczyszczonym środowisku, a dokładnie w układzie wydechowym, co jest powodem, że dochodzi do utraty wyników części. Filtry cząstek stałych DPF FAP utworzone są ze skomplikowanego wkładu, oraz korpusu z metalu, z tego też powodu DPF-y zaczopowują się i wymagają czyszczenia, polecamy zatem firmę pod Boguchwałą. Boguchwała jest jednym z ośrodków, które dotyka problem związany, z dużym odsetkiem emitowanych przez auta zanieczyszczeń w powietrzu atmosferycznym, czemu producent Baojun usiłuje, przeciwdziałać, za sprawą obecności filtrów cząstek stałych FAP. Zazwyczaj bolączką, z którą borykają się auta wytwórcy Baojun, zazwyczaj, gdy wykorzystywany jest silnik wysokoprężny diesla, jest brudny od sadzy filtr cząstek stałych. Aby ustrzec się od trudności z pracą samochodu Baojun, przydaje się okresami czyścić FAP, usługa jest dostępna w warsztacie samochodowym pod Boguchwały. Zdobycie maksymalnych pułapów zawartości produkowanych spalin, dopuszczalnych dla EURO, wymaga działającego katalizatora. Wykonywanie usług takich jak czyszczenie katalizatorów samochodowych czy regeneracja DPF dla pojazdów marki Baojun, wyszukać można na naszej stronie internetowej, czy w warsztacie w Boguchwale. Cennik usług naprawy filtrów cząstek stałych FAP/DPF dla Baojun dla Boguchwały można znaleźć w poniższej sekcji, da się sprawdzić na tamtej liście, ile trzeba zapłacić za wykonanie usługi czyszczenia filtrów cząstek stałych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Baojun w Boguchwale

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Baojun w Boguchwale 398
Regeneracja filtra FAP Baojun w Boguchwale 398
Mycie katalizatora Baojun w Boguchwale 398
Płukanie katalizatora SCR Baojun w Boguchwale 398
Naprawa filtra cząstek stałych Baojun w Boguchwale 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Baojun w Boguchwale 1490
Wycinanie filtra DPF Baojun, usuwanie filtra DPF Baojun w Boguchwale 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Baojun w Boguchwale 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Baojun w Boguchwale

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Wybierz punkt w Boguchwale z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Baojun

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Baojun w Boguchwale wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Boguchwała Koło Gościńca Suszyckich BOH01A 49.982128/21.938869 Wyszukaj
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer