Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Baojun, Bojanowo

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Baojun w Bojanowie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr cząstek stałych staje się standardem w pojazdach osobowych Baojun z silnikiem samozapłonowym, aczkolwiek część tę dotykają usterki, z czym pomóc może czyszczenie filtrów DPF w laboratorium pod Bojanowem. Bojanowo jest jednym z ośrodków, które napotykają kłopot bezpośrednio związany, z ilością produkowanych przez samochody zanieczyszczeń w powietrzu, czemu znana marka Baojun dąży aby, prewencyjnie zapobiegać, ze wsparciem reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Odnalezienie właściwego warsztatu mechaniki w Bojanowie specjalizującego się w autach osobowych Baojun może przysporzyć trudności, a także jest żmudne. Słynnej marce Baojun niemożliwe byłoby zachowanie niezbędnych do spełnienia osiągów poziomu emisji gazów spalinowych, bez zaczerpnięcia korzyści z filtrów cząstek stałych DPF. Ażeby uniknąć kłopotów w użytkowaniu auta Baojun, trzeba co jakiś czas przedmuchać katalizator, jest to dostępne w laboratorium warsztatu pod Bojanowa. Baojun to samochody, które są znane w całym kraju, niemniej jednak walczą z kwestią z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Filtry DPF operują w niezwykle trudnych warunkach pracy, a konkretnie w samochodowym wydechu, co wywołuje, że po czasie dochodzi do utraty parametrów podzespołu. DPF-y zmontowane są ze skomplikowanej ceramiki, jak również korpusu z metalu, co sprawia, że FAP-y wypełniają się i wymagają czyszczenia, zachwalamy tym samym warsztat w Bojanowie. Zrewaloryzowanie efektywności elementów filtrów DPF w Bojanowie dla marki Baojun jest ogólnodostępne, dlatego, że regeneracja wodna zdołała trafić do Bojanowa. Ponieważ Baojun, zupełnie jak inne marki koniecznie potrzebuje do sprawnej pracy działających filtrów cząstek stałych DPF zalecamy w Bojanowie zwrócić uwagę na katalizator samochodowy.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Baojun w Bojanowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Baojun w Bojanowie 398
Regeneracja filtra FAP Baojun w Bojanowie 398
Mycie katalizatora Baojun w Bojanowie 398
Płukanie katalizatora SCR Baojun w Bojanowie 398
Naprawa filtra cząstek stałych Baojun w Bojanowie 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Baojun w Bojanowie 1490
Wycinanie filtra FAP Baojun, usuwanie filtra FAP Baojun w Bojanowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Baojun w Bojanowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Baojun w Bojanowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

Wybierz punkt w Bojanowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Baojun

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Baojun w Bojanowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Bojanowo Osada Pierwsza Henryka Dąbrowskiego BOJ02N 51.704552/16.746700 Wyszukaj
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer