Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Baojun, Brwinów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Baojun w Brwinowie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Brwinów słynne jest z powodu warsztatowego laboratorium zajmującego się czyszczeniem katalizatorów do aut osobowych z logo Baojun. Nagminnie powodem zatkanego katalizatora samochodowego, spod znaku Baojun, bywa inna usterka, doskonałym przykładem jest: uszkodzona turbosprężarka. Baojun to samochody, jakie są słynne na terenie całej Polski, jednak biedzą się z problemami z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Generowanie pułapów produkcji gazów wydechowych, poprawnych według normy EURO 4, potrzebuje działającego sprawnie katalizatora samochodowego. Znanemu producentowi Baojun nie byłoby możliwe wyprodukowanie koniecznych do spełnienia limitów produkcji zanieczyszczeń, bez zastosowania filtrów cząstek stałych. Klasyczną bolączką, dotykającą osobówki spod znaku Baojun, przede wszystkim, kiedy w konstrukcji wykorzystuje silnik wysokoprężny diesla, jest zapchany filtr DPF. Katalizatory działają w nadzwyczaj skomplikowanym środowisku pracy, a mianowicie w układzie redukcji emisji spalin, przez co po czasie dochodzi do utraty wyników urządzenia. Prócz rozrywek dla turystów pod Brwinowem zlokalizować można zakłady, parające się naprawą FAP do samochodów osobowych Baojun. Lista cen odnawiania filtrów DPF marki Baojun dla Brwinowa można znaleźć poniżej tego tekstu, da się przeglądnąć w tym cenniku, jaka jest cena za wykonanie czyszczenia FAP. Świadczone usługi takie jak naprawa filtrów cząstek stałych a także płukanie katalizatorów dla aut Baojun, zlokalizować można w panelu po prawej, a także w warsztacie mechaniki samochodowej w Brwinowie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Baojun w Brwinowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Baojun w Brwinowie 398
Regeneracja filtra FAP Baojun w Brwinowie 398
Mycie katalizatora Baojun w Brwinowie 398
Płukanie katalizatora SCR Baojun w Brwinowie 398
Naprawa filtra cząstek stałych Baojun w Brwinowie 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Baojun w Brwinowie 1490
Wycinanie katalizatora Baojun, usuwanie katalizatora Baojun w Brwinowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Baojun w Brwinowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Baojun w Brwinowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer