Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Baojun, Brzeszcze

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Baojun w Brzeszczach

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator samochodowy robi się standardowym rozwiązaniem w pojazdach Baojun z silnikiem samozapłonowym, aczkolwiek moduł ten psuje się, czemu podołać może płukanie filtrów FAP w warsztacie mechaniki samochodowej pod Brzeszczami. Baojun to auta osobowe i ciężarowe, jakie są słynne na całym świecie, niemniej jednak walczą z trudnościami z filtrami cząstek stałych DPF FAP. By zabezpieczyć się od utrudnień z użytkowaniem samochodu Baojun, wypada od czasu do czasu wyczyścić FAP, udostępniono taką usługę w warsztatowym laboratorium pod Brzeszcz. Katalizatory chodzą w nieprzeciętnie trudnych warunkach pracy, to jest w układzie redukcji emisji spalin, co jest powodem, że po czasie dochodzi do utraty wyników części. Korporacji Baojun mogłoby nie powieść się zdobycie wymaganych do zrealizowania maksymalnych limitów emisji spalin, bez zaczerpnięcia korzyści z filtrów FAP. Wiele pojazdów w Brzeszczach to samochody z turbosprężarką mające zainstalowany katalizator SCR, który musi się oddawać do odnawiania elementów. Prócz niespodzianek dla wizytujących w Brzeszczach znaleźć można warsztaty mechaniki samochodowej, trudniące się naprawą filtrów cząstek stałych do samochodów Baojun. Pojazdy osobowe i ciężarowe marki Baojun mogą się pochwalić świetnymi patentami w zakresie obniżania ilości emitowanych gazów wydechowych. Serwis takich usług jak naprawa DPF FAP a także regeneracja DPF FAP dla pojazdów marki Baojun, wyszukać można w panelu po prawej, a także w warsztacie w Brzeszczach. Ponieważ Baojun, podobnie jak inne auta potrzebuje do nienagannej pracy kompletnych katalizatorów samochodowych dlatego też zalecamy, żeby w Brzeszczach zadbać o FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Baojun w Brzeszczach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Baojun w Brzeszczach 398
Regeneracja filtra FAP Baojun w Brzeszczach 398
Mycie katalizatora Baojun w Brzeszczach 398
Płukanie katalizatora SCR Baojun w Brzeszczach 398
Naprawa filtra cząstek stałych Baojun w Brzeszczach 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Baojun w Brzeszczach 1490
Wycinanie filtra DPF Baojun, usuwanie filtra DPF Baojun w Brzeszczach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Baojun w Brzeszczach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Baojun w Brzeszczach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Wybierz punkt w Brzeszczach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Baojun

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Baojun w Brzeszczach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Brzeszcze Szczotki Jana Nosala BSC01A 49.983181/19.155470 Wyszukaj
Brzeszcze Podpole Ofiar Oświęcimia BSC01MP 49.974689/19.145361 Wyszukaj
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer