Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Baojun, Brzeziny

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Baojun w Brzezinach

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Brzeziny słynie z warsztatu mechaniki samochodowej posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z oczyszczaniem filtrów do aut osobowych korporacji Baojun. FAP-y stworzone są z aktywnego chemicznie wkładu, oraz metalowego korpusu, co wywołuje, że FAP-y zaczopowują się sadzą i konieczna jest naprawa, rekomendujemy zatem usługi z Brzezin. Wyszukanie właściwego mechanika samochodowego w Brzezinach wyprofilowanego w autach osobowych Baojun może być niełatwe, i jest długotrwałe. Brzeziny jest jednym z centrów, jakie napotykają problem w związku, z dużą zawartością zanieczyszczeń w atmosferze, czemu słynny koncern Baojun próbuje, zapobiegać, za pomocą filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Uzyskanie osiągów ilości produkowanych zanieczyszczeń, zgodnych z EURO 5, koniecznie wymaga działającego sprawnie katalizatora. Zazwyczaj niedoskonałością, z którą zmagają się osobówki ze stajni Baojun, zwykle, gdy wykorzystywany jest silnik diesla, jest zaczopowany filtr FAP. Baojun to pojazdy osobowe i ciężarowe, jakie cieszą się uznaniem na całym świecie, lecz biedzą się z problemami z filtrami DPF. Stajni Baojun nie byłoby możliwe zachowanie niezbędnych do spełnienia pułapów emisji gazów spalinowych, bez montowania filtrów DPF/FAP. Odnowienie niezawodności części filtrów DPF w Brzezinach dla pojazdów Baojun jest łatwe, dlatego, że regeneracja wodno-chemiczna zdołała trafić do Brzezin. Wyszukaj swój warsztat samochodowy, który specjalizuje się w Baojun w Brzezinach, dzięki wyszukiwarce w prawej części strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Baojun w Brzezinach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Baojun w Brzezinach 398
Regeneracja filtra FAP Baojun w Brzezinach 398
Mycie katalizatora Baojun w Brzezinach 398
Płukanie katalizatora SCR Baojun w Brzezinach 398
Naprawa filtra cząstek stałych Baojun w Brzezinach 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Baojun w Brzezinach 1490
Wycinanie katalizatora Baojun, usuwanie katalizatora Baojun w Brzezinach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Baojun w Brzezinach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Baojun w Brzezinach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer