Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Baojun, Bulowice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Baojun w Bulowicach

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Bulowicach jest możliwość odnawiania filtrów DPF/FAP do samochodów osobowych Baojun z powodu obecności laboratorium z Bulowic. FAP-y wykonują pracę w wyjątkowo zanieczyszczonym środowisku pracy, a więc w samochodowym wydechu, co jest powodem, że po czasie dochodzi do utraty możliwości urządzenia. Dobór adekwatnego warsztatu samochodowego w Bulowicach wyspecjalizowanego w pojazdach Baojun może być nieproste, oraz jest żmudne. Baojun to auta, jakie są popularne w całej Europie i nie tylko, lecz zmagają się z bolączkami z katalizatorami. Odzyskanie limitów produkcji gazów wydechowych, dopuszczalnych dla emisji spalin EURO 5, wymaga jednego podzespołu, a mianowicie filtra cząstek stałych FAP/DPF. Bulowice jest jednym z ośrodków, które dotyka kłopot powiązany, z dużym procentem zanieczyszczeń w powietrzu Bulowic, czemu znany koncern Baojun stara się, przeciwstawiać się, za pomocą obecności katalizatorów. Oprócz rozrywek dla wizytujących pod Bulowicami zlokalizować można pracownie, trudniące się płukaniem DPF FAP do pojazdów Baojun. Najczęściej przyczyną zatkanego filtra cząstek stałych DPF, korporacji Baojun, staje się inna usterka, za przykład może posłużyć: zepsuty wtryskiwacz. Usługi, między innymi naprawa katalizatorów SCR lub płukanie katalizatorów dla aut Baojun, można odszukać w panelu bocznym naszej strony, lub w laboratorium warsztatu w Bulowicach. Tabela z cenami odnawiania katalizatorów dla Baojun dla Bulowic zamieściliśmy w poniższej sekcji, nie ma przeszkód, by zweryfikować w tamtej tabeli, ile trzeba zapłacić za usługi czyszczenia FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Baojun w Bulowicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Baojun w Bulowicach 398
Regeneracja filtra FAP Baojun w Bulowicach 398
Mycie katalizatora Baojun w Bulowicach 398
Płukanie katalizatora SCR Baojun w Bulowicach 398
Naprawa filtra cząstek stałych Baojun w Bulowicach 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Baojun w Bulowicach 1490
Wycinanie katalizatora SCR Baojun, usuwanie katalizatora SCR Baojun w Bulowicach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Baojun w Bulowicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Baojun w Bulowicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer