Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Baojun, Chocianów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Baojun w Chocianowie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator staje się standardem w pojazdach osobowych Baojun z silnikiem diesla, pomimo że część tą dotykają usterki, w czym może pomóc mycie katalizatorów w laboratorium warsztatu pod Chocianowem. Filtry DPF pracują w niezwykle brudnych warunkach pracy, a dokładnie w samochodowym wydechu, co jest przyczyną tego, że po czasie następuje spadek osiągów części. Zazwyczaj usterką, z którą męczą się samochody osobowe i ciężarowe wytwórcy Baojun, zwłaszcza, gdy za napęd służy silnik samozapłonowy, jest zapchany filtr FAP. Chocianów jest jednym z ośrodków, które dotyka problem związany, z zawartością produkowanych przez auta zanieczyszczeń w miejskiej atmosferze, czemu słynna firma Baojun dąży aby, zapobiegać, dzięki wykorzystaniu katalizatorów. Ażeby uchronić się przed dużą ilością trudności w pracy pojazdu Baojun, wypada okresami wyczyścić filtr cząstek stałych DPF FAP, jest to możliwe w warsztacie samochodowym pod Chocianowa. Prócz niespodzianek dla wizytujących w Chocianowie odnaleźć można zakłady, zajmujące się naprawą DPF FAP do pojazdów Baojun. Auta osobowe i ciężarowe marki Baojun znamionują się nieprzeciętnymi mechanizmami pracy w dziedzinie redukcji emisji zanieczyszczonych spalin. Baojun to auta, które są uznane na terenie całego kraju, ale stykają się ze strapieniem z katalizatorami SCR. Ponieważ Baojun, tak jak inne marki domaga się do poprawnej pracy sprawnych filtrów cząstek stałych FAP/DPF zalecamy, żeby w Chocianowie zaopiekować się elementem, jakim jest filtr DPF FAP. Zregenerowanie sprawności części wchodzących w skład filtrów DPF w Chocianowie dla pojazdów Baojun jest osiągalne, ponieważ regeneracja hydrochemiczna zdołała trafić do Chocianowa.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Baojun w Chocianowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Baojun w Chocianowie 398
Regeneracja filtra FAP Baojun w Chocianowie 398
Mycie katalizatora Baojun w Chocianowie 398
Płukanie katalizatora SCR Baojun w Chocianowie 398
Naprawa filtra cząstek stałych Baojun w Chocianowie 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Baojun w Chocianowie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Baojun, usuwanie filtra cząstek stałych Baojun w Chocianowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Baojun w Chocianowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Baojun w Chocianowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Wybierz punkt w Chocianowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Baojun

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Baojun w Chocianowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Chocianów Podlesie Wesoła CCW01A 51.413139/15.910280 Wyszukaj
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer