Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Baojun, Chocz

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Baojun w Choczu

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr DPF robi się standardowym rozwiązaniem w pojazdach Baojun z silnikiem diesla, aczkolwiek element ten dotykają usterki, co może rozwiązać mycie katalizatorów w pracowni warsztatu pod Choczem. Standardowo sprawcą zatkanego FAP-a, spod skrzydeł Baojun, staje się inna usterka, czego dobrym przykładem jest: niewłaściwy stan turbosprężarki. Słynnej korporacji Baojun nie powiodłoby się osiągnięcie żądanych przez normy górnych limitów ilości produkowanych spalin, bez zaczerpnięcia korzyści z filtrów DPF/FAP. FAP-y stworzone są ze skomplikowanej ceramiki, jak również metalowej osłony, co wywołuje, że filtry FAP wypełniają się i potrzebują naprawy, zachwalamy tym samym firmę pod Choczem. Odnalezienie profesjonalnego zakładu w Choczu wyprofilowanego w autach Baojun może być niełatwe, jak również jest żmudne. Generowanie pułapów poziomu produkcji zanieczyszczonych spalin, dopuszczonych normą emisji spalin EURO 6, koniecznie potrzebuje jednego podzespołu, a mianowicie filtra cząstek stałych FAP/DPF. Zwykłą usterką, która dotyka samochody spod znaku Baojun, w szczególności, gdy w konstrukcji jest silnik samozapłonowy, jest brudny filtr DPF. Oprócz rozrywek dla turystów w Choczu odszukać można warsztaty samochodowe, zajmujące się naprawą DPF FAP do pojazdów Baojun. Przywrócenie możliwości właściwości katalizatorów w Choczu dla pojazdów producenta Baojun jest łatwe, gdyż regeneracja metodą wodną zdołała dotrzeć do Chocza. Tabela z cenami oczyszczania filtrów DPF z Baojun dla Chocza ulokowano w części strony poniżej, istnieje możliwość by wyszukać tam, koszt za wykonanie naprawy katalizatorów SCR.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Baojun w Choczu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Baojun w Choczu 398
Regeneracja filtra FAP Baojun w Choczu 398
Mycie katalizatora Baojun w Choczu 398
Płukanie katalizatora SCR Baojun w Choczu 398
Naprawa filtra cząstek stałych Baojun w Choczu 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Baojun w Choczu 1490
Wycinanie katalizatora SCR Baojun, usuwanie katalizatora SCR Baojun w Choczu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Baojun w Choczu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Baojun w Choczu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer