Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Baojun, Chorzele

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Baojun w Chorzelach

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Chorzelach wystąpiła szansa mycia filtrów DPF/FAP do aut Baojun z racji obecności laboratorium warsztatu z Chorzeli. Chorzele jest jednym z miast, jakie dotyka problem mający związek, z dużą zawartością procentową smogu w atmosferze miasta, czemu słynny producent Baojun próbuje, przeciwstawiać się, z wykorzystaniem katalizatorów. By unikać przykrości w eksploatacji pojazdu Baojun, należy czasem przeczyścić FAP, jest to dostępne w warsztacie pod Chorzeli. Dobranie specjalistycznego warsztatu w Chorzelach celującego w samochodach osobowych Baojun może być nieproste, a także jest czasochłonne. Samochody osobowe i ciężarowe spod skrzydeł Baojun cieszą się świetnymi rozwiązaniami w temacie zredukowania poziomu emisji zanieczyszczonych spalin. FAP-y działają w nieprzeciętnie ciężkich warunkach, czyli za kolektorem spalin, co jest przyczyną tego, że dochodzi do utraty możliwości podzespołu. Wiele pojazdów osobowych w Chorzelach to pojazdy z silnikiem CRD mające zamontowany katalizator, który wymaga odnawiania. Prócz niespodzianek dla przyjezdnych w Chorzelach znaleźć można warsztaty mechaniki samochodowej, zajmujące się płukaniem filtrów cząstek stałych do samochodów Baojun. Taryfikator usług oczyszczania filtrów cząstek stałych FAP wymontowanych z Baojun dla Chorzeli ulokowaliśmy niżej, trzeba wyszukać na tej liście, ile zapłacić będzie trzeba za świadczone usługi regeneracji filtrów cząstek stałych. Wykonywanie usług takich jak czyszczenie katalizatorów samochodowych jak też regeneracja DPF dla pojazdów marki Baojun, znaleźć można na stronie, jak też w warsztacie mechaniki samochodowej w Chorzelach.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Baojun w Chorzelach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Baojun w Chorzelach 398
Regeneracja filtra FAP Baojun w Chorzelach 398
Mycie katalizatora Baojun w Chorzelach 398
Płukanie katalizatora SCR Baojun w Chorzelach 398
Naprawa filtra cząstek stałych Baojun w Chorzelach 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Baojun w Chorzelach 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Baojun, usuwanie filtra cząstek stałych Baojun w Chorzelach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Baojun w Chorzelach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Baojun w Chorzelach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

Wybierz punkt w Chorzelach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Baojun

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Baojun w Chorzelach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Chorzele Targowica Grunwaldzka CEE01N 53.261292/20.897600 Wyszukaj
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer