Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Baojun, Cieszanów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Baojun w Cieszanowie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator robi się standardowym rozwiązaniem w autach osobowych Baojun z silnikiem na ropę, aczkolwiek moduł ten zużywa się, co rozwiązać może mycie katalizatorów w warsztatowym laboratorium pod Cieszanowem. Oprócz atrakcji dla wizytujących w Cieszanowie odszukać można warsztaty samochodowe, trudniące się czyszczeniem DPF do aut osobowych Baojun. Filtry FAP zmontowane są z ceramiki, i osłony z metalu, co wywołuje, że filtry cząstek stałych DPF FAP zaczopowują się i konieczna jest regeneracja, rekomendujemy zatem warsztat z Cieszanowa. Zachowanie maksymalnych wyników zawartości produkowanych zanieczyszczeń, dozwolonych przez normę emisji spalin EURO 4, koniecznie wymaga sprawnego FAP-a. Żeby uchronić się od trudności z użytkowaniem samochodu Baojun, potrzeba od czasu do czasu przeczyścić FAP, jest to udostępnione w laboratorium pod Cieszanowa. Cieszanów jest jednym z miast, jakie biją na alarm bezpośrednio związany, z dużą zawartością procentową szkodliwych zanieczyszczeń w atmosferze, czemu marka Baojun próbuje, profilaktycznie przeciwstawiać się, ze wsparciem reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Znalezienie odpowiedniego zakładu mechaniki w Cieszanowie specjalizującego się w samochodach osobowych Baojun może dostarczyć problemów, a także jest mozolne. Z reguły przyczyną zatkanego filtra cząstek stałych FAP, z logo Baojun, zdarza się inne uszkodzenie, czego dobrym przykładem jest: uszkodzony układ zasilania silnika. Wyszukaj mechanika, który jest specjalistą od Baojun w Cieszanowie, dzięki wyszukiwarce na panelu po prawej stronie. Wykonywanie usług takich jak naprawa DPF jak również regeneracja DPF FAP dla pojazdów Baojun, można znaleźć na stronie, jak również w warsztacie samochodowym w Cieszanowie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Baojun w Cieszanowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Baojun w Cieszanowie 398
Regeneracja filtra FAP Baojun w Cieszanowie 398
Mycie katalizatora Baojun w Cieszanowie 398
Płukanie katalizatora SCR Baojun w Cieszanowie 398
Naprawa filtra cząstek stałych Baojun w Cieszanowie 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Baojun w Cieszanowie 1490
Wycinanie katalizatora Baojun, usuwanie katalizatora Baojun w Cieszanowie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Baojun w Cieszanowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Baojun w Cieszanowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer