Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Baojun, Dobrodzień

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Baojun w Dobrodzieniu

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Dobrodzień wyróżnia się z powodu laboratorium warsztatu zajmującego się odnawianiem elementów filtrów i katalizatorów do pojazdów osobowych i ciężarowych znanej marki Baojun. Na ogół sprawcą uszkodzenia filtra FAP, firmy Baojun, jest inna usterka, czego przykładem może być: niewłaściwa praca układu zasilania silnika. By ustrzec się od komplikacji z eksploatacją auta Baojun, wypada co jakiś czas czyścić filtr DPF, jest to udostępnione w warsztacie mechaniki samochodowej pod Dobrodzienia. Baojun to osobówki, jakie są słynne w całym kraju, jednakże walczą z trudnościami z katalizatorami. Filtry cząstek stałych DPF FAP zbudowane są ze skomplikowanej ceramiki, jak również metalowej osłony, przez co filtry FAP zapychają się sadzą i potrzebują czyszczenia, zalecamy pracownię w Dobrodzieniu. Zdobycie pułapów ilości emitowanych gazów spalinowych, dopuszczonych normą emisji spalin EURO 5, wymaga sprawnie pracującego filtra DPF/FAP. Standardową wadą, z którą borykają się auta osobowe i ciężarowe marki Baojun, głównie, gdy w konstrukcji jest silnik wysokoprężny, jest brudny od sadzy katalizator. FAP-y działają w niezwykle trudnych warunkach pracy, a dokładnie w układzie redukcji emisji spalin, co sprawia, że po czasie następuje utrata właściwości urządzenia. Wyszukaj swój zakład mechaniki, który zajmuje się Baojun w Dobrodzieniu, za pomocą wyszukiwarki po prawej stronie. Serwis takich usług jak naprawa filtrów cząstek stałych albo płukanie katalizatorów samochodowych dla aut marki Baojun, odszukać można w panelu po prawej, albo w warsztatowym laboratorium w Dobrodzieniu.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Baojun w Dobrodzieniu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Baojun w Dobrodzieniu 398
Regeneracja filtra FAP Baojun w Dobrodzieniu 398
Mycie katalizatora Baojun w Dobrodzieniu 398
Płukanie katalizatora SCR Baojun w Dobrodzieniu 398
Naprawa filtra cząstek stałych Baojun w Dobrodzieniu 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Baojun w Dobrodzieniu 1490
Wycinanie katalizatora SCR Baojun, usuwanie katalizatora SCR Baojun w Dobrodzieniu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Baojun w Dobrodzieniu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Baojun w Dobrodzieniu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Wybierz punkt w Dobrodzieniu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Baojun

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Baojun w Dobrodzieniu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Dobrodzień Dobrodzień-Osiedle Księdza Gładysza POP-DOO2 50.728870/18.442430 Wyszukaj
Dobrodzień Dobrodzień-Osiedle Pocztowa DOO009 50.727711/18.445770 Wyszukaj
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer