Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Baojun, Dobrzyca

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Baojun w Dobrzycy

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Dobrzyca wyróżnia się z powodu mechanika zajmującego się płukaniem filtrów do aut osobowych i ciężarowych znanej marki Baojun. Z reguły źródłem zatkanego filtra cząstek stałych DPF, z logo Baojun, staje się inny defekt, możliwą przyczyną jest: niewłaściwy stan wtryskiwaczy. Znalezienie właściwego zakładu w Dobrzycy przodującego w pojazdach osobowych Baojun może być trudne, a także jest pracochłonne. Producentowi Baojun niemożliwe byłoby osiągnięcie potrzebnych górnych limitów poziomu produkcji zanieczyszczonych spalin, bez skorzystania z filtrów cząstek stałych FAP. Prócz atrakcji dla podróżnych pod Dobrzycą znaleźć można laboratoria, zajmujące się czyszczeniem DPF do pojazdów Baojun. Często bolączką, dotykającą auta spod skrzydeł Baojun, w większości wypadków, wyposażone w silnik wysokoprężny, jest brudny FAP. Dobrzyca należy do ośrodków, jakie mają problem bezpośrednio związany, z dużą zawartością produkowanych przez samochody zanieczyszczeń w powietrzu Dobrzycy, czemu producent Baojun dąży aby, zapobiegać, za pomocą obecności filtrów DPF. Baojun to pojazdy, jakie są uznane w całej Europie i nie tylko, niemniej jednak borykają się z problemami z filtrami FAP. Odnowienie możliwości elementów reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami w Dobrzycy dla pojazdów producenta Baojun jest ogólnodostępne, gdyż nowa technologia regeneracji zdołała przybyć do Dobrzycy. Świadczone usługi takie jak czyszczenie katalizatorów samochodowych oraz regeneracja FAP dla pojazdów Baojun, można znaleźć na stronie, oraz w warsztatowym laboratorium w Dobrzycy.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Baojun w Dobrzycy

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Baojun w Dobrzycy 398
Regeneracja filtra FAP Baojun w Dobrzycy 398
Mycie katalizatora Baojun w Dobrzycy 398
Płukanie katalizatora SCR Baojun w Dobrzycy 398
Naprawa filtra cząstek stałych Baojun w Dobrzycy 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Baojun w Dobrzycy 1490
Wycinanie filtra DPF Baojun, usuwanie filtra DPF Baojun w Dobrzycy 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Baojun w Dobrzycy 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Baojun w Dobrzycy

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Wybierz punkt w Dobrzycy z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Baojun

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Baojun w Dobrzycy wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Dobrzyca Nowe Osiedle Klonów DRZ01A 51.863449/17.599979 Wyszukaj
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer