Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Baojun, Drobin

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Baojun w Drobinie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Drobinie znajduje się opcja płukania filtrów cząstek stałych DPF do pojazdów osobowych i ciężarowych Baojun z przyczyny bytności warsztatu z Drobina. Katalizatory SCR operują w wyjątkowo obciążonych warunkach , czyli w wydechu, przez co po czasie następuje spadek właściwości podzespołu. Dobór odpowiedniego mechanika w Drobinie wyspecjalizowanego w pojazdach Baojun może być trudne, oraz jest mozolne. Znanemu producentowi Baojun mogłoby nie powieść się utrzymanie koniecznych do spełnienia maksymalnych wyników zawartości emitowanych cząstek stałych, bez montażu filtrów FAP. DPF-y zbudowane są ze skomplikowanej ceramiki, jak również metalowego korpusu, z tego też powodu katalizatory zapychają się sadzą i potrzebne jest czyszczenie, zachwalamy tym samym warsztat w Drobinie. Prócz atrakcji turystycznych pod Drobinem zlokalizować można laboratoria, zajmujące się naprawą filtrów cząstek stałych do pojazdów osobowych Baojun. Ażeby uchronić się od kłopotów z użytkowaniem auta Baojun, należy okresami czyścić filtr cząstek stałych, jest to dostępne w laboratorium warsztatu pod Drobina. Główną bolączką, z którą zmagają się samochody osobowe i ciężarowe znanej marki Baojun, zazwyczaj, gdy zamontowany jest silnik wysokoprężny diesla, jest zapchany filtr i katalizator. Lista cen odnawiania katalizatorów od Baojun dla Drobina znajduje się w dolnej części strony, da się wyszukać na tamtej liście, jaka jest cena za świadczone usługi płukania filtrów cząstek stałych. Serwis takich usług jak naprawa katalizatorów SCR a także płukanie katalizatorów dla samochodów Baojun, odszukać można na stronie, a także w warsztatowym laboratorium w Drobinie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Baojun w Drobinie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Baojun w Drobinie 398
Regeneracja filtra FAP Baojun w Drobinie 398
Mycie katalizatora Baojun w Drobinie 398
Płukanie katalizatora SCR Baojun w Drobinie 398
Naprawa filtra cząstek stałych Baojun w Drobinie 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Baojun w Drobinie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Baojun, usuwanie filtra cząstek stałych Baojun w Drobinie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Baojun w Drobinie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Baojun w Drobinie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Wybierz punkt w Drobinie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Baojun

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Baojun w Drobinie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Drobin Drobin Pierwszy Płońska DBN01A 52.734951/19.999310 Wyszukaj
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer