Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Baojun, Dynów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Baojun w Dynowie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr cząstek stałych DPF FAP staje się standardem w samochodach Baojun z silnikiem na olej napędowy, aczkolwiek komponent ten dotykają usterki, w czym może pomóc regeneracja katalizatorów w warsztacie pod Dynowem. Filtry cząstek stałych złożone są z aktywnego chemicznie wkładu, jak również metalowej osłony, co sprawia, że katalizatory samochodowe zapychają się i wymagają czyszczenia, polecamy warsztat z Dynowa. Wiele samochodów w Dynowie to samochody z turbosprężarką mające zainstalowany DPF, który nie może obejść się bez regeneracji. Ażeby zabezpieczyć się od kłopotów z eksploatacją pojazdu Baojun, trzeba okazjonalnie czyścić filtr cząstek stałych DPF FAP, usługa jest dostępna w warsztacie pod Dynowa. Zazwyczaj usterką, z którą borykają się osobowe i ciężarowe diesle spod znaku Baojun, głównie, gdy zamontowany jest silnik wysokoprężny diesla, jest zapchany katalizator SCR. Baojun to samochody osobowe i ciężarowe, jakie są popularne na terenie całego świata, ale zmagają się z kwestią z katalizatorami. Korporacji Baojun nie udałoby się uzyskanie niezbędnych do zrealizowania górnych osiągów zawartości produkowanych gazów wydechowych, bez skorzystania z katalizatorów. Filtry DPF FAP chodzą w bardzo trudnym środowisku pracy, czyli w wydechu, co wywołuje, że następuje utrata możliwości części. Znajdź swój warsztat samochodowy, który poradzi sobie z Twoim Baojun w Dynowie, za pomocą wyszukiwarki w kolumnie po prawej stronie. Ponieważ Baojun, zupełnie jak inni producenci wymaga do sprawnej pracy kompletnych filtrów DPF/FAP dlatego też warto nadmienić, by w Dynowie zwrócić uwagę jaki stan ma nasz katalizator samochodowy.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Baojun w Dynowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Baojun w Dynowie 398
Regeneracja filtra FAP Baojun w Dynowie 398
Mycie katalizatora Baojun w Dynowie 398
Płukanie katalizatora SCR Baojun w Dynowie 398
Naprawa filtra cząstek stałych Baojun w Dynowie 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Baojun w Dynowie 1490
Wycinanie filtra DPF Baojun, usuwanie filtra DPF Baojun w Dynowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Baojun w Dynowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Baojun w Dynowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Wybierz punkt w Dynowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Baojun

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Baojun w Dynowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Dynów Góra Żydowska Grunwaldzka DYN01A 49.823029/22.234720 Wyszukaj
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer