Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Baojun, Dzierzgoń

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Baojun w Dzierzgoniu

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

DPF staje się standardowym rozwiązaniem w samochodach osobowych Baojun z silnikiem diesla, pomimo że część ta zużywa się, ale może w tym pomóc czyszczenie FAP w laboratorium pod Dzierzgoniem. Zachowanie maksymalnych wyników ilości emitowanych gazów wydechowych, dopuszczalnych dla EURO, domaga się działającego FAP-a. Filtry cząstek stałych DPF FAP składają się z aktywnego chemicznie wkładu, jak również osłony z metalu, przez co katalizatory zaczopowują się i potrzebują naprawy, zalecamy pracownię w Dzierzgoniu. Ażeby uniknąć komplikacji z eksploatacją diesla Baojun, wypada co pewien czas przeczyścić katalizator SCR, jest to udostępnione w pracowni pod Dzierzgonia. Baojun to auta, jakie są słynne na całym świecie, jednakże biedzą się z utrudnieniami z katalizatorami SCR. Słynnej marce Baojun nie powiodło się osiągnięcie żądanych przez normy maksymalnych pułapów produkcji zanieczyszczeń, bez skorzystania z filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Osobówki znanej marki Baojun szczycą się wzorcowymi sposobami w zagadnieniu spadku poziomu produkcji zanieczyszczonych spalin. Standardową niedoskonałością, jaka dotyka diesle wytwórcy Baojun, w szczególności, gdy w konstrukcji jest silnik wysokoprężny diesla, jest zabrudzony FAP. Tabela z cenami regenerowania filtrów FAP dla Baojun dla Dzierzgonia umieściliśmy niżej, da się zweryfikować na tamtej liście, koszt za wykonanie usługi regeneracji DPF. Z racji tego, że Baojun, podobnie jak inne marki potrzebuje do sprawnego działania działających filtrów cząstek stałych FAP/DPF polecamy, żeby w Dzierzgoniu zwrócić uwagę jaki stan ma nasz filtr cząstek stałych DPF FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Baojun w Dzierzgoniu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Baojun w Dzierzgoniu 398
Regeneracja filtra FAP Baojun w Dzierzgoniu 398
Mycie katalizatora Baojun w Dzierzgoniu 398
Płukanie katalizatora SCR Baojun w Dzierzgoniu 398
Naprawa filtra cząstek stałych Baojun w Dzierzgoniu 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Baojun w Dzierzgoniu 1490
Wycinanie katalizatora SCR Baojun, usuwanie katalizatora SCR Baojun w Dzierzgoniu 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Baojun w Dzierzgoniu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Baojun w Dzierzgoniu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer