Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Baojun, Głogów Małopolski

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Baojun w Głogowie Małopolskim

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator staje się standardem w pojazdach osobowych Baojun z silnikiem diesla, aczkolwiek komponent ten psuje się, co rozwiązać może regeneracja filtrów DPF w laboratorium warsztatu pod Głogowem Małopolskim. Uzyskanie pułapów zawartości emitowanych gazów spalinowych, dozwolonych przez emisji spalin EURO 6, koniecznie potrzebuje sprawnie pracującego FAP-a. Prócz niespodzianek dla przyjezdnych w Głogowie Małopolskim odnaleźć można warsztaty, trudniące się naprawą filtrów cząstek stałych do samochodów osobowych Baojun. Głogów Małopolski jest jednym z miast, które mają problem związany, z dużą zawartością procentową smogu nad głowami mieszkańców Głogowa Małopolskiego, czemu słynna marka Baojun próbuje, profilaktycznie przeciwstawiać się, korzystając z filtrów FAP. Dobór profesjonalnego zakładu mechaniki w Głogowie Małopolskim celującego w pojazdach osobowych Baojun może dostarczyć kłopotów, oraz jest żmudne. Nierzadko wadą, z którą biedzą się osobówki spod znaku Baojun, zwłaszcza, kiedy w aucie pracuje silnik diesla, jest zapchany zanieczyszczeniami filtr FAP. Osobówki wytwórcy Baojun znamionują się bardzo dobrymi technologiami w dziedzinie obniżania ilości produkowanych gazów spalinowych. Baojun to auta, które cieszą się renomą na terenie całego kraju, niemniej jednak zmagają się z trudnościami z katalizatorami SCR. Gdyż Baojun, równorzędnie jak inne pojazdy potrzebuje do nienagannego działania nieuszkodzonych filtrów cząstek stałych FAP/DPF zalecamy, żeby w Głogowie Małopolskim przyjrzeć się jaki stan ma nasz DPF. Usługi takie jak czyszczenie filtrów cząstek stałych albo płukanie katalizatorów samochodowych dla samochodów Baojun, odnaleźć można po prawej stronie, albo w warsztacie w Głogowie Małopolskim.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Baojun w Głogowie Małopolskim

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Baojun w Głogowie Małopolskim 398
Regeneracja filtra FAP Baojun w Głogowie Małopolskim 398
Mycie katalizatora Baojun w Głogowie Małopolskim 398
Płukanie katalizatora SCR Baojun w Głogowie Małopolskim 398
Naprawa filtra cząstek stałych Baojun w Głogowie Małopolskim 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Baojun w Głogowie Małopolskim 1490
Wycinanie filtra FAP Baojun, usuwanie filtra FAP Baojun w Głogowie Małopolskim 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Baojun w Głogowie Małopolskim 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Baojun w Głogowie Małopolskim

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer