Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Baojun, Głogówek

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Baojun w Głogówku

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Głogówku znajduje się możliwość czyszczenia filtrów cząstek stałych do pojazdów osobowych i ciężarowych Baojun dzięki działalności warsztatu z Głogówka. Nieraz przyczyną zapchanego filtra DPF/FAP, marki Baojun, staje się inny mankament, jeden z nich to: uszkodzenie pompowtryskiwaczy. Osobówki znanej marki Baojun cechują się wybitnymi technologiami w zagadnieniu redukcji zawartości emitowanych zanieczyszczonych spalin. Cały szereg samochodów w Głogówku to auta z silnikiem i-CTDi wyposażone w katalizator SCR, który potrzebuje odnawiania elementów. Baojun to osobowe i ciężarowe diesle, jakie cieszą się sławą w całej Europie i nie tylko, mimo to stykają się z trudnościami z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Osiągnięcie wyników produkcji gazów wydechowych, poprawnych według normy EURO 5, potrzebuje pracującego poprawnie katalizatora. Katalizatory stworzone są z aktywnego chemicznie wkładu, oraz korpusu z metalu, przez co filtry DPF FAP wypełniają się sadzą i potrzebna jest regeneracja, zalecamy zatem usługi z Głogówka. Prócz rozrywek dla będących przejazdem pod Głogówkiem znaleźć można pracownie, trudniące się czyszczeniem filtrów cząstek stałych do samochodów Baojun. Odtworzenie sprawności właściwości filtrów cząstek stałych w Głogówku dla samochodów Baojun jest dostępne, ponieważ regeneracja hydrotermiczna zawędrowała do Głogówka. Wybierz swój warsztat samochodowy, którego specjalnością jest Baojun w Głogówku, za pomocą wyszukiwarki po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Baojun w Głogówku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Baojun w Głogówku 398
Regeneracja filtra FAP Baojun w Głogówku 398
Mycie katalizatora Baojun w Głogówku 398
Płukanie katalizatora SCR Baojun w Głogówku 398
Naprawa filtra cząstek stałych Baojun w Głogówku 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Baojun w Głogówku 1490
Wycinanie filtra FAP Baojun, usuwanie filtra FAP Baojun w Głogówku 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Baojun w Głogówku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Baojun w Głogówku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Wybierz punkt w Głogówku z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Baojun

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Baojun w Głogówku wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Głogówek Piotra Skargi GGK01A 50.351421/17.863340 Wyszukaj
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer