Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Baojun, Goniądz

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Baojun w Goniądzu

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr DPF FAP zmienia się w standardowe rozwiązanie w pojazdach Baojun z silnikiem na olej napędowy, aczkolwiek część ta zużywa się, w czym może pomóc mycie katalizatorów w pracowni warsztatu pod Goniądzem. Zazwyczaj wadą, z którą biedzą się pojazdy osobowe i ciężarowe ze stajni Baojun, przede wszystkim, wykorzystujące silnik wysokoprężny, jest zapchany zanieczyszczeniami katalizator. FAP-y składają się z ceramicznego wkładu, a także metalowej osłony, z tego też powodu filtry DPF FAP zaczopowują się sadzą i konieczna jest regeneracja, rekomendujemy zatem firmę pod Goniądzem. Uzyskanie maksymalnych wartości emisji gazów wydechowych, dozwolonych przez EURO 5, domaga się jednego podzespołu, a mianowicie katalizatora. Nierzadko przyczyną zatkanego reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem, znanej marki Baojun, trafia się inny mankament, jeden z nich to: uszkodzenie zaworu recyrkulacji spalin. Słynnej marce Baojun mogłoby nie powieść się zachowanie wymaganych do spełnienia wyników zawartości emitowanych spalin, bez instalacji filtrów cząstek stałych FAP. Goniądz należy do miast, jakie dotyka problem powiązany, z dużą ilością tlenków azotu NOx w atmosferze miasta, czemu koncern Baojun stara się, przeciwdziałać, za pomocą obecności filtrów DPF/FAP. DPF-y funkcjonują w bardzo trudnym środowisku pracy, a mianowicie w samochodowym wydechu, w wyniku czego następuje spadek wyników części. Poprawienie kondycji składowych filtrów cząstek stałych w Goniądzu dla marki Baojun jest możliwe do osiągnięcia, bowiem technologia regeneracji wodnej zawędrowała do Goniądza. Serwis takich usług jak czyszczenie katalizatorów samochodowych albo płukanie katalizatorów samochodowych dla pojazdów marki Baojun, znaleźć można na naszej stronie internetowej, albo w warsztatowym laboratorium w Goniądzu.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Baojun w Goniądzu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Baojun w Goniądzu 398
Regeneracja filtra FAP Baojun w Goniądzu 398
Mycie katalizatora Baojun w Goniądzu 398
Płukanie katalizatora SCR Baojun w Goniądzu 398
Naprawa filtra cząstek stałych Baojun w Goniądzu 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Baojun w Goniądzu 1490
Wycinanie filtra DPF Baojun, usuwanie filtra DPF Baojun w Goniądzu 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Baojun w Goniądzu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Baojun w Goniądzu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Wybierz punkt w Goniądzu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Baojun

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Baojun w Goniądzu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Goniądz Szpitalna GON01N 53.488350/22.737049 Wyszukaj
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer