Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Baojun, Góra Kalwaria

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Baojun w Górze Kalwarii

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Górze Kalwarii istnieje opcja odnawiania reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami do samochodów Baojun z racji obecności warsztatowego laboratorium z Góry Kalwarii. Pojazdy firmy Baojun charakteryzują się bardzo dobrymi sposobami w temacie redukowania emisji spalin. FAP-y działają w niewiarygodnie trudnym środowisku pracy, to jest w samochodowym wydechu, co sprawia, że po czasie następuje utrata możliwości podzespołu. Prócz atrakcji dla wizytujących pod Górą Kalwarią znaleźć można warsztaty samochodowe, parające się naprawą DPF do pojazdów osobowych Baojun. Zachowanie górnych pułapów poziomu emisji zanieczyszczeń, dopuszczonych normą emisji spalin EURO, domaga się funkcjonującego filtra DPF/FAP. Góra Kalwaria należy do centrów, które napotykają kłopot bezpośrednio związany, z zawartością tlenków azotu NOx w powietrzu Góry Kalwarii, czemu producent Baojun usiłuje, prewencyjnie zapobiegać, za pomocą filtrów DPF/FAP. Standardowo podłożem przytkanego katalizatora samochodowego, z logo Baojun, trafia się inna usterka, doskonałym przykładem jest: niewłaściwy stan turbosprężarki. By ustrzec się od przykrości z pracą auta Baojun, potrzeba co pewien czas przedmuchać DPF, udostępniono taką usługę w warsztatowym laboratorium pod Góry Kalwarii. Cennik regenerowania filtrów cząstek stałych FAP/DPF wymontowanych z Baojun dla Góry Kalwarii umieściliśmy w części strony poniżej, trzeba znaleźć w tamtej tabeli, ile zapłacić będzie trzeba za wykonanie czyszczenia katalizatorów. Ulepszenie możliwości składowych filtrów FAP w Górze Kalwarii dla aut marki Baojun jest możliwe do osiągnięcia, gdyż regeneracja hydrochemiczna zawędrowała do Góry Kalwarii.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Baojun w Górze Kalwarii

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Baojun w Górze Kalwarii 398
Regeneracja filtra FAP Baojun w Górze Kalwarii 398
Mycie katalizatora Baojun w Górze Kalwarii 398
Płukanie katalizatora SCR Baojun w Górze Kalwarii 398
Naprawa filtra cząstek stałych Baojun w Górze Kalwarii 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Baojun w Górze Kalwarii 1490
Wycinanie katalizatora Baojun, usuwanie katalizatora Baojun w Górze Kalwarii 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Baojun w Górze Kalwarii 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Baojun w Górze Kalwarii

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer