Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Baojun, Jeziorany

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Baojun w Jezioranach

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Jezioranach znajduje się opcja czyszczenia katalizatorów samochodowych do samochodów osobowych Baojun z przyczyny pracy pracowni warsztatu z Jezioran. Najczęściej w przypadku sprawcą zaczopowania filtra cząstek stałych FAP, korporacji Baojun, jest inny mankament, czego przykładem może być: niewłaściwy stan turbosprężarki. Oprócz atrakcji dla wizytujących pod Jezioranami znaleźć można warsztaty samochodowe, zajmujące się regeneracją FAP do samochodów Baojun. Słynnej korporacji Baojun nie powiodłoby się zdobycie niezbędnych do zrealizowania osiągów ilości emitowanych gazów spalinowych, bez montowania katalizatorów samochodowych. Filtry cząstek stałych chodzą w wyjątkowo ciężkich warunkach pracy, a więc w rurze wydechowej, w wyniku czego następuje utrata możliwości urządzenia. Uzyskanie maksymalnych wyników poziomu emisji cząstek stałych, dozwolonych przez EURO 4, potrzebuje działającego sprawnie filtra DPF/FAP. Odnalezienie adekwatnego zakładu mechaniki samochodowej w Jezioranach wyspecjalizowanego w samochodach osobowych Baojun może dostarczyć kłopotów, i jest mozolne. By uchronić się od utrudnień z pracą pojazdu Baojun, przydaje się co jakiś czas czyścić filtr cząstek stałych, jest to udostępnione w laboratorium warsztatu pod Jezioran. Odnowienie niezawodności składowych filtrów cząstek stałych FAP w Jezioranach dla aut producenta Baojun jest dostępne, bo regeneracja hydrochemiczna zdołała przybyć do Jezioran. Lista cen odnawiania filtrów cząstek stałych DPF wymontowanych z Baojun dla Jezioran umieściliśmy w dolnej części strony, da się zweryfikować w tamtym cenniku, koszt za przeprowadzenie naprawy DPF.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Baojun w Jezioranach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Baojun w Jezioranach 398
Regeneracja filtra FAP Baojun w Jezioranach 398
Mycie katalizatora Baojun w Jezioranach 398
Płukanie katalizatora SCR Baojun w Jezioranach 398
Naprawa filtra cząstek stałych Baojun w Jezioranach 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Baojun w Jezioranach 1490
Wycinanie filtra DPF Baojun, usuwanie filtra DPF Baojun w Jezioranach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Baojun w Jezioranach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Baojun w Jezioranach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Wybierz punkt w Jezioranach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Baojun

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Baojun w Jezioranach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Jeziorany Kolejowa JEI01F 53.978600/20.759010 Wyszukaj
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer