Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Baojun, Jutrosin

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Baojun w Jutrosinie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Jutrosinie jest szansa regeneracji filtrów DPF do pojazdów osobowych Baojun z powodu bytności laboratorium warsztatu samochodowego z Jutrosina. Prócz niespodzianek dla przyjezdnych pod Jutrosinem zlokalizować można pracownie, parające się płukaniem FAP do aut osobowych Baojun. Zdobycie maksymalnych limitów emisji zanieczyszczeń, poprawnych według normy EURO 6, potrzebuje przygotowanego filtra cząstek stałych FAP. Jutrosin należy do miast, które mają kłopot powiązany, z dużą ilością emitowanych przez auta zanieczyszczeń w powietrzu, czemu znany koncern Baojun stara się, zapobiegać, dzięki obecności katalizatorów. Baojun to osobowe i ciężarowe diesle, które cieszą się sławą na terenie całego kraju, jednakże biedzą się z kwestią z filtrami FAP. Filtry FAP trudnią się pracą w wyjątkowo ciężkich warunkach, a dokładnie w samochodowym wydechu, co jest przyczyną tego, że po czasie następuje utrata osiągów części. Odnalezienie wykwalifikowanego zakładu mechaniki w Jutrosinie wyspecjalizowanego w samochodach osobowych Baojun może być skomplikowane, i jest pracochłonne. Ażeby zabezpieczyć się od trudności podczas prowadzenia auta Baojun, należy okresowo przedmuchać filtr cząstek stałych, jest to dostępne w laboratorium warsztatu pod Jutrosina. Poprawienie kondycji części filtrów DPF/FAP w Jutrosinie dla pojazdów marki Baojun jest łatwe, ponieważ nowa metoda regeneracji przybyła do Jutrosina. Dlatego że Baojun, równorzędnie jak każda inna marka wymaga do właściwej pracy sprawnych filtrów DPF dlatego też warto wspomnieć, by w Jutrosinie zwrócić uwagę jaki stan ma nasz katalizator.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Baojun w Jutrosinie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Baojun w Jutrosinie 398
Regeneracja filtra FAP Baojun w Jutrosinie 398
Mycie katalizatora Baojun w Jutrosinie 398
Płukanie katalizatora SCR Baojun w Jutrosinie 398
Naprawa filtra cząstek stałych Baojun w Jutrosinie 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Baojun w Jutrosinie 1490
Wycinanie katalizatora SCR Baojun, usuwanie katalizatora SCR Baojun w Jutrosinie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Baojun w Jutrosinie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Baojun w Jutrosinie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

Wybierz punkt w Jutrosinie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Baojun

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Baojun w Jutrosinie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Jutrosin Akacjowa JUT01N 51.644451/17.164671 Wyszukaj
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer