Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Baojun, Kamień Krajeński

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Baojun w Kamieniu Krajeńskim

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr FAP zmienia się w standard w autach osobowych Baojun z silnikiem na ropę, ale część ta zużywa się, czemu podołać może płukanie filtrów FAP w warsztacie pod Kamieniem Krajeńskim. Zazwyczaj źródłem zaczopowania filtra cząstek stałych FAP, znanej marki Baojun, bywa inny mankament, za przykład może posłużyć: niewłaściwy stan wtryskiwaczy. Filtry cząstek stałych składają się z ceramiki, oraz korpusu z metalu, przez co DPF-y zaczopowują się sadzą i potrzebna jest naprawa, zalecamy współpracę z Kamieniem Krajeńskim. Baojun to samochody, jakie są uznane w całym kraju, ale stykają się z trudnościami z filtrami FAP. Kamień Krajeński jest jednym z centrów, które spotyka problem bezpośrednio związany, z dużą ilością szkodliwych zanieczyszczeń w atmosferze miasta, czemu producent Baojun próbuje, prewencyjnie zapobiegać, za pomocą filtrów cząstek stałych. Odszukanie wykwalifikowanego zakładu w Kamieniu Krajeńskim wyspecjalizowanego w pojazdach Baojun może być skomplikowane, jak również jest pracochłonne. Główną niedoskonałością, z którą męczą się samochody osobowe i ciężarowe spod skrzydeł Baojun, przede wszystkim, kiedy w aucie pracuje silnik wysokoprężny, jest zapchany zanieczyszczeniami filtr DPF FAP. Katalizatory funkcjonują w niezwykle brudnych warunkach pracy, to jest w rurze wydechowej, w wyniku czego dochodzi do spadku osiągów części. Usługi, między innymi naprawa katalizatorów oraz płukanie katalizatorów dla pojazdów producenta Baojun, zlokalizować można na naszej stronie internetowej, oraz u mechanika w Kamieniu Krajeńskim. Tabela cennika płukania filtrów cząstek stałych DPF pochodzących z Baojun dla Kamienia Krajeńskiego widnieje poniżej, da się sprawdzić na tej liście, ile trzeba zapłacić za przeprowadzenie naprawy katalizatorów.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Baojun w Kamieniu Krajeńskim

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Baojun w Kamieniu Krajeńskim 398
Regeneracja filtra FAP Baojun w Kamieniu Krajeńskim 398
Mycie katalizatora Baojun w Kamieniu Krajeńskim 398
Płukanie katalizatora SCR Baojun w Kamieniu Krajeńskim 398
Naprawa filtra cząstek stałych Baojun w Kamieniu Krajeńskim 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Baojun w Kamieniu Krajeńskim 1490
Wycinanie filtra DPF Baojun, usuwanie filtra DPF Baojun w Kamieniu Krajeńskim 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Baojun w Kamieniu Krajeńskim 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Baojun w Kamieniu Krajeńskim

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

Wybierz punkt w Kamieniu Krajeńskim z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Baojun

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Baojun w Kamieniu Krajeńskim wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Kamień Krajeński Przykop KKR01G 53.532299/17.518200 Wyszukaj
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer