Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Baojun, Kamieńsk

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Baojun w Kamieńsku

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr i katalizator zmienia się w standard w autach Baojun z silnikiem napędzanym ropą, lecz część tą dotykają usterki, z czym pomóc może czyszczenie katalizatorów w warsztacie pod Kamieńskiem. Prócz rozrywek dla będących przejazdem pod Kamieńskiem zlokalizować można warsztaty, trudniące się regeneracją DPF do aut osobowych Baojun. Uzyskanie maksymalnych limitów poziomu produkcji zanieczyszczonych spalin, zgodnych z EURO, domaga się działającego katalizatora. Niemało aut w Kamieńsku to samochody z silnikiem Di-D mające wbudowany filtr cząstek stałych, który musi się oddawać do odnawiania elementów. FAP-y zmontowane są z ceramiki, i metalowej osłony, co sprawia, że filtry cząstek stałych DPF FAP wypełniają się zanieczyszczeniami i wymagają naprawy, polecamy zatem usługi z Kamieńska. Baojun to samochody osobowe i ciężarowe, jakie są słynne na terenie całego kraju, jednakże zmagają się z utrudnieniami z katalizatorami SCR. Żeby uchronić się przed dużą ilością utrudnień w użytkowaniu diesla Baojun, przydaje się okresowo przeczyścić FAP, możliwość taka istnieje w warsztacie pod Kamieńska. Częstą bolączką, z jaką biedzą się samochody firmy Baojun, przede wszystkim, kiedy w aucie pracuje silnik samozapłonowy, jest zaczopowany filtr i katalizator. Odnajdź swój zakład, który naprawia samochody marki Baojun w Kamieńsku, dzięki usłudze wyszukiwania na naszym panelu. Odtworzenie kondycji elementów filtrów cząstek stałych w Kamieńsku dla aut Baojun jest ogólnodostępne, bo nowa technologia regeneracji trafiła do Kamieńska.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Baojun w Kamieńsku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Baojun w Kamieńsku 398
Regeneracja filtra FAP Baojun w Kamieńsku 398
Mycie katalizatora Baojun w Kamieńsku 398
Płukanie katalizatora SCR Baojun w Kamieńsku 398
Naprawa filtra cząstek stałych Baojun w Kamieńsku 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Baojun w Kamieńsku 1490
Wycinanie filtra DPF Baojun, usuwanie filtra DPF Baojun w Kamieńsku 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Baojun w Kamieńsku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Baojun w Kamieńsku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Wybierz punkt w Kamieńsku z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Baojun

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Baojun w Kamieńsku wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Kamieńsk Ściegny Plac Wolności KMS01N 51.204102/19.497709 Wyszukaj
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer