Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Baojun, Kańczuga

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Baojun w Kańczudze

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Kańczudze pojawiła się możliwość oczyszczania filtrów cząstek stałych do samochodów osobowych i ciężarowych Baojun z racji pracy warsztatowego laboratorium z Kańczugi. By uchronić się od utrudnień przy prowadzeniu samochodu Baojun, potrzeba czasem wyczyścić katalizator SCR, jest to dostępne w warsztacie mechaniki samochodowej pod Kańczugi. Kańczuga jest jednym z centrów, które spotyka problem bezpośrednio związany, z ilością cząstek stałych w atmosferze miasta, czemu słynna firma Baojun stara się, przeciwstawiać się, ze wsparciem filtrów cząstek stałych FAP. Prócz atrakcji dla przyjezdnych w Kańczudze odnaleźć można laboratoria warsztatowe, parające się płukaniem filtrów cząstek stałych do samochodów Baojun. Niemało pojazdów w Kańczudze to samochody z silnikiem HDI posiadający zainstalowany filtr cząstek stałych, który potrzebuje naprawy. Standardową bolączką, jaka dotyka auta osobowe i ciężarowe korporacji Baojun, szczególnie, gdy za napęd służy silnik diesla, jest zabrudzony sadzą katalizator. Dobranie odpowiedniego warsztatu samochodowego w Kańczudze przodującego w autach Baojun może przysporzyć problemów, i jest mozolne. Zdobycie wartości produkcji gazów spalinowych, zgodnych z normą EURO 4, wymaga funkcjonującego katalizatora. Usługi takie jak naprawa katalizatorów a także płukanie DPF dla aut marki Baojun, odnaleźć można w panelu bocznym naszej strony, a także w laboratorium warsztatu w Kańczudze. Ponieważ Baojun, tak jak inne pojazdy koniecznie wymaga do poprawnej pracy niezepsutych filtrów cząstek stałych DPF dlatego też warto nadmienić, by w Kańczudze zwrócić uwagę na katalizator samochodowy.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Baojun w Kańczudze

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Baojun w Kańczudze 398
Regeneracja filtra FAP Baojun w Kańczudze 398
Mycie katalizatora Baojun w Kańczudze 398
Płukanie katalizatora SCR Baojun w Kańczudze 398
Naprawa filtra cząstek stałych Baojun w Kańczudze 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Baojun w Kańczudze 1490
Wycinanie filtra DPF Baojun, usuwanie filtra DPF Baojun w Kańczudze 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Baojun w Kańczudze 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Baojun w Kańczudze

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Wybierz punkt w Kańczudze z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Baojun

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Baojun w Kańczudze wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Kańczuga Józefa Piłsudskiego KNG01A 49.980419/22.419359 Wyszukaj
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer