Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Baojun, Karczew

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Baojun w Karczewie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr i katalizator staje się standardowym rozwiązaniem w autach osobowych Baojun z silnikiem na ropę, lecz element ten psuje się, z czym poradzić może sobie czyszczenie filtrów FAP w laboratorium warsztatu pod Karczewem. Sporo pojazdów osobowych w Karczewie to pojazdy z silnikiem na ropę posiadający zainstalowany DPF, który nie może obejść się bez odnawiania. Katalizatory samochodowe składają się z ceramicznego wnętrza, i metalowej osłony, przez co filtry cząstek stałych wypełniają się zanieczyszczeniami i potrzebna jest regeneracja, rekomendujemy współpracę z Karczewem. Baojun to pojazdy, które są słynne w całym kraju, ale borykają się z utrudnieniami z filtrami DPF. Prócz atrakcji turystycznych w Karczewie odnaleźć można laboratoria warsztatowe, trudniące się regeneracją filtrów cząstek stałych do samochodów osobowych i ciężarowych Baojun. Filtry DPF FAP funkcjonują w nadzwyczaj ciężkich warunkach, a konkretnie w układzie wydechowym, co wywołuje, że po czasie następuje utrata osiągów części. Uzyskanie maksymalnych wyników poziomu emisji spalin, poprawnych dla normy EURO 6, potrzebuje przygotowanego DPF-a. Karczew jest jednym z centrów, które dotyka problem mający związek, z dużą ilością emitowanych przez samochody zanieczyszczeń nad głowami mieszkańców Karczewa, czemu marka Baojun dąży aby, zapobiegać, za sprawą obecności filtrów DPF/FAP. Znajdź warsztat, który specjalizuje się w Baojun w Karczewie, za pomocą wyszukiwarki w kolumnie po prawej stronie. Ze względu fakt, że Baojun, tak jak inne pojazdy domaga się do sprawnego funkcjonowania nieuszkodzonych filtrów cząstek stałych DPF dlatego też warto nadmienić, by w Karczewie zadbać o DPF.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Baojun w Karczewie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Baojun w Karczewie 398
Regeneracja filtra FAP Baojun w Karczewie 398
Mycie katalizatora Baojun w Karczewie 398
Płukanie katalizatora SCR Baojun w Karczewie 398
Naprawa filtra cząstek stałych Baojun w Karczewie 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Baojun w Karczewie 1490
Wycinanie filtra FAP Baojun, usuwanie filtra FAP Baojun w Karczewie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Baojun w Karczewie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Baojun w Karczewie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer